Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Téged kérdezlek, mert neked válaszoltam. (kérdeztem)
Te nem láttál GSR-eket kint? Én + még 1 tuti volt.
Öszefuthatunk volna, bár igen keveset szerepelsz itt a fórumon....
Pályán voltál fent?
Gino.
Ha engem kérdezel,én kint voltam:)
Érdeklődhetek?
Hol csinálják ?
És menyibe kerül?
Téged láthattalak a Hungaroringen 1-én?
Egyedi gyártású kipu (személyre szabott)!
Szevasz!
Most olvasom hogy tök tuti hangja lett a gépnek.Mit dobtál fel rá?
Köszi fiúk!
gyógyulgass gemcsike!
MAci!
Biztos hogy nem tudsz,mert megőrűltem a hangtól és csak ez lehet hallani a környéken hogy zzzzzzwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwooooooooo... durtr zwáááááááááááááááááááááááán,durr zwőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőn!Szerintem egy 10 pacival több lett benne de 5 az biztzos,mert kevesebb lett a folytás!Harapósabb és ugrósabb lett!
Nagyon,nagyon.....
Nagyon néznek az e,berek és forgatják a fejüket!Nem beszélve a kocsikról amik szinte letakarodnak előlem!
Mindenkinek KÖTELEZŐEN ajánlom!Biztonságosabb így motrozoni!
jobbulást.
Kykee, ha meglesz a moci elkaplak ám.....
Sziasztok!

Ha rossz idő van,azért nem tudok motorozni menni, ha jó idő van akkor meg beteg vagyok
Nemhiszem el.....kedden meg már Pécsett leszek...
Én is mostam már az enyém nagnyomásúval a blokkot, de semmi nem lett.
Vagyis a váz oldalában lévő fehéres színű gumi dugót kimostam onnan.
Ne fájdítsd már a szívem, bammmmmmeg x 9747803654034536744543 millió!
Bammeg,battameg ez nagyon dúúúúúúúúúrva lett!Iszonyat ahogy üvölt és visszadurrog meg zwwwoooonnn,meg votün és ááááááááááááá,szóval beszaráááááááás!
A Hooligán da Béla nem hitt aszemének és a fülének!
GYerekek ez tökéletes lett!
Öcsi-tuning tudd valamit!
Állat vagy Öcsi!
mondjuk én nem is mostam, csak szivaccsal.......de jól megáztam már rajta. Na meglássuk, még legalább három hét, mire az újjra ülhetek, remélem azzal nem lesz ilyen gondom.....
Hát én erre a két dologra tudok gondolni amiket írtam. A szervízben a múltkor átnézték a motort és nem találtak semmilyen hibát, ők is azt állították hogy a riasztó a ludas. Bár ha neked nem volt riasztód...
Nekem nem kétszer állt le sajnos hanem 32-szer.
A beázásra meg azért gondoltam, mert előtte nem állt le csak miután lemostuk.
nem a beázás a gond, nekem is csinálta vagy kétszer, és nekem nem volt riasztóm. Ezért érdekelne, mi lehetett.
Szeeeeeebuuuuusztoook!

Elég randa idővel indult a ma reggel, de most süt a napocska és szakadozik a felhőzet is.
Remélem nem magammal fogok itt beszélgetni egész nap....... csak nem motorozik mindenki.
Ez az amit nem tudok. Kikötöttem a riasztót a motortiltásról, azóta csak 1x állt le de lehet az véletlen vagy az én hibámból.
Most tesztelem a motort. Ha nem áll le alattam többször akkor a riasztó a ludas. De azt gariba kicserélik.
Ha leáll akkor van még egy tippem hogy mitől. Azóta csinálja ezt amióta egyszer magasnyomású vízzel lemosta a motort az após. Lehet beázott valami. Azóta már ki kellett hogy száradjon, de lehet valami zárlatos lett. Ha leáll, visszaviszem a szervízbe hogy mérjék ki hogy mi a gubanc.
Bár a riasztó kikötés óta belement kb egy 500-as. de még tesztelem vagy 1-2 hétig.
tutis, mi okozta a leállásokat?
Tavaly a SU-CSA-MO-TA kint volt a H-ringen.
A most vasárnapi az csak Hollósék banzája lesz. Tavaly itt próbáltam ki a GSR-t (amit meg is rendeltem tőlük) és elmentünk minden körben az ÖMV kútig a 6-os bevezetőn.
Ne keverd össze a Márka teszt napokat a kereskedői teszt napokkal!
Sajnos én sem tudok róla. Kicsit bosszant hogy a suzukinál a campona parkolójában lesz a buli. Pl a KTM is a tököli reptéren volt, a kawa is kint volt a hungaroringen. A su-nak is ki kellett volna mennie pályára.
Nem minden évben van?
Tavaly volt, idén nuku?
Tavaly ilyenkor nem volt még egy hónapos az "A" kategóriám.
De lehet, hogy sokat nyomott a latban a GSR megrendelése.....
Ez a veszély most nem fenyegeti őket.....