Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hívtá,meg gondolom nem is mentél oda a dekoroshoz.
legalább smsezhettél volna,hogy b...szol odamenni.
Ha csak kutyuból lett volna, nem lenne ilyen gond...
Aztán végülis nem biztos, hogy attól, előtte talán nem kellett volna bizonytalan idejű tojást és energiás joghurtot zabálni egy hétvégi házba...
Én voltam! ivecoslaca is látott, de azt mondta mire észbekapott eltűntem. Pedig jó lett volna összefutni pár sporttárssal
Hi!

Furcsa mód kevesebb kóbor kutya lett arrafele........... és több hamburger.
És még ki tudja miből állt a szósz benne.....

Nem biztos, hogy a fronttól van. Hajnal óta fent vagyok, rossz közérzet, szét megy a fejem, valami volt abban a hambiban.
Szeva tutis!

Te voltál a Campona-nál az UIF-.... ezüst GSR-el?
Mindenhova belinkelted, csak oda nem ahova kellene. Adás-vétel/csere bere és a ruha, bukó stb.. topikba. Ébresztőőő
Szia

Még mindig betegen...... Ma ha megyek gurulni,akkor csak a környéken vmerre....holnap megyek Pécsre...autóval :( és csak szombaton jövök haza:S:S ugyhogy egy ujabb hét fog eltelni úg, h nem ülök motorra....:(
Hacsak Pécsett nem stoppolok le egy motorost
szia gemini!
Hogy vagy?ma nem gurulsz erre?
Jóreggelt!

Még ma motorozzon Mindenki,aki tud, mert hnaptól jön a rosszidő...álitólag....
Nagyon jó napot és felhőtlen gurulást all!
ricardó,köszi a videjót nem kevésbé a Bélának!
Iszonyatos agygörcsöm van azért nem jelentkeztem csak most!még mindig fáj ettől a rohadt frontól!Majd bele gebedek!
Csááá Motorosok!
A hétvégén letekerek Ópusztaszerre felderíteni a vidéket.
Leginkább valami kajáldát kéne találnom a 26.-ai túrára.
Amúgy, ha van ütlet lehet mondani!

2007. május 26. Szolnok - Ópusztaszer Klán túra!
Az érzet elég szubjektív, lehet, hogy a nagy tömeg csapott be téged. Ha a kollégám odahúz neki, tekernem kell 11-12 000-ig nekem is, csak hogy tudjam tartani a tempót. Amíg én váltok 2-3-at, addig ő max 1-et. És még szó sincs arról, hogy leelőzzem. Mondjuk 160 felett meghal, mert leviszi a gépről a menetszél, de az alatt nehéz megfogni, mert iszonyatosat lép nyomatékból.
Nem Chopper, hanem Criuser!

Amúgy pedig mindegy milyen motor a 160Nm az 160Nm!

Közel 3x annyi, mint a GSR (66Nm), de nem éreztem semmi durvaságot!
50 évesen talán én is felülnék rá, de még akkor is meggondolnám.
Manőverezni, hát azt nem lehet vele!

A hangja jó.

Nem az én világom ez amotor.
Szerencsés...? Nembiztos...:D
Gino!

Szégyellem, de bejött! El tudnám képzelni magam alatt, de még nem most. Majd tíz év múlva.

Choppertól ne várj karszaggató érzést. Igaz nincs összehasonlítási alapom más chopperral, de ez még szerintem jól is megy a többihez képest.

Nekem nagyon tetszett.
A K7 1000-es gixxer?
Életemben nem mentem ilyen jó géppel! Nagyon megy! 4.-ben 220-nál még bőven volt benne tartalék.....csak hát nagy volt a kanyar is, nem lehetett tovább húzni.
Próbáld ki egyszer, nem fogsz csalódni.
De nem nekem való, azzal egyszerűen nem lehet megállni a száguldozást. Szerintem fegyvernek minősül....
Laca!

Neked ennyire bejött az az 1800-as talicska?
Nálam simán felejthető élmény.
Én valami überdurva, agyhátracsúsztató érzést vártam egy 125 LE és 160 Nm -es motortól, de visszaültem a GSR-re és szerintem simán átugranám vele.
plexit csak akkor vegyél rá ha sokat mész autópályán, amit nem nagyon gondolok.
Végülis azért vettél naked bike-ot hogy érezd a szelet. Engem az elején már 100km/h-nál is zavart a szél, most meg 200-nál se
Megszokod hamar. Plexit vehetsz rá, és csak akkor dobod fel amikor autópályára mész. 10 perc alatt fel lehet bűvészkedni meg le is. Városban meg felesleges a plexi. Meg jön a jó idő, érezni kell a szelet.

ivecoslaca: milyen volt az 1000-es gixxer a gsr-hez képest? Jó , tudom hülye kérdés, de mégis?
Én a 600-as gixxert tudtam csak kipróbálni, nagyon jó vasnak tartom. 1-2 ezerrel később kezd el menni, de én vadabbnak, nyersebbnek éreztem az erőt ami megérkezett. Az első 200 méter még furcsa volt a testtartás miatt, de utána mintha odaszögeztek volna
A gyári kipuff is nagyon jól szólt a gixxeren, sajnos ott döbbentem rá hogy nagyon kell egy új kipuff az enyémre.
Kipfogóvásárlójlöltek!

Az egyedi Kiki egyedi hőlégfúvója marha jól szól, aki kér, nem bánja meg!
Béla csinált videjót, talán felkerül ide is
Az utolsó mondatodat és szmájliját nem mondjuk el a kawanyakinak

Többet vagy má lassan Győrbe, mint én, oszt sose nem is szólsz
Én is sok motorost láttam, igaz csak a buszból (jöttem haza győrből).
De a mai nap legszebb része: egy 1098as Ducati Ott állt meg a busz mellett a pirosnál, gyönyörű volt