Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Igen. Nem mentünk be, mert program volt ma reggel
Szerintem ne! 180-ig nem zavar a szembeszél (az első pár kilométer alatt 100-nál is erős volt a menetszél) az felett meg (én) elég ritkán megyek.Nem is arra való ez a motor....
Sziasztok!
marha jót mentünk a Kykeevel meg a Hooligannal. Az egyik legjobb délutánom volt!

Bélaaa, annyira megmostád a kis fejed, hogy nem is engednek netközelbe? Miko jön a pakk?

Kykee bűvészkedett:
Basszus, a gyári rendszer is belibabőrözött, mit tudhatt nyitott dobokkal....
Bár ha az öngyilkosságnak egy egészen ritka vállfaját választanám, mégpedig hogy az egész utca 60 év feletti testes asszonyai verjenek sodrófával, akkor valószínűleg Intrudert kéne vennem nyitott rendszerrel...
Köszönöm a válaszokat! Akkor plexit ne vegyek rá? Csak elcsúfitja a mocit?:) Még csak 6500-ig húzatom,amíg bejáratós.Gyorsan kell pakolni a sebességeket. Ja,őrzött parkolóban tartom,persze ponyva alatt. Ott áll mellettem egy ua.,csak feketében. Frankón néznek ki.
Az lesz majd a szerencsés férfiember, akit annyira fogsz szeretni, mint a motorodat és a motorozást....
Hát igen....a motorozás sem egy olcsó hobby....De megéri.....jó feelingje van! ;) Mások repülnek,hajókáznak...az sem olcsó,MI meg motorozunk!

Motorocskám:
Tisztelettel, ez nem igaz. Kollégámnak VZR intrudere van, jártunk együtt párszor a városban, Hungária krt, Teréz krt, és ahol én elmentem az autók között a GSR-rel, ott ő is az intruderrel. És 6 liter körül megáll százon, ha nem cibálja.

Most vett rá egyébként full nyitott rendszert, na annak van hangja, 1800 ccm, V2.
Én tavaly 1.2 millió forintot költöttem a motorozásra.
Kiszámoltam, hogy 1 km kb. 40 forintba kerül, és ebben nincs benne a motortörlesztés és az amortizáció. Ez csak a tankolás + szervíz + gumi.
Üres is a buksza emiatt Csakhát állandóan hajt a vérem. Egyszerűen mindig motoroznék.
Utána se merek számolni hogy mennyit költöttem ezalatt az egy hónap alatt a motorra...
benzin, szervíz, riasztó, új bukósisak, bukógomba, térdprotektor, meg az apróság..
És még mindig van mit venni..
Akkor ismered a farkaspózt.....
(mint a terhesség végén, és a gyermekszületés után pár hétig: csak ülünk mellette és vonyítunk...)
Nem semmi, le akarod körözni kykeet?
Havi 4200 km, az egyhavi átlagfizetésbe kerül....
Még a munkát megértem, bár milyen dolog az, hogy a munka a motorozás rovására megy?

De a betegségre és a rossz időre nincs mentség, akkor is húúúúúúúúúúúúzni kell a gázt, de nagyon!
Sajnos a rossz idő miatt, vagy épp munka miatt, vagy a betegség miatt nem tudtam motorra ülni...báár még mindig beteg vagyok,de ma ugy voltam Vele,h még egy hetet nem bírok ki....
Nekem 1 hónapos és 4200 km-nél járok.
akkor gondolhatod nekem milyen érzés......
Szia!

Nem csodálkozom az elvonási tüneteiden, nekem már 1 nap után hiányzik.....nemhiába van benne 15000 km felett, és még nincs egy éves.
De szerintem kykee ha leszáll a kutyukáról, már 5 perc múlva jelentkeznek a tünetek...
Sziasztok!

Ma végre tudtam motorozni! 122,7km-t :D:D
Szervíz óta, vagy csak azért mert 2hete nem ültem az Én kis szerelmemen, azt érzem,h mintha jobban menne.....:D:D És újra beleszerettem a hangjába
Mondjuk a hozzászólásod második felét nem értem, de biztos úgy van!
Sz7asz Macíííííí!

Kit érdekel, mennyit eszik? Egy olyan motornál nem az a lényeg.....ha nem is eszek, ha a gatyám rámegy, akkor is. Egyébként a GSR-Yoshi páros se semmi, 13.22 litert evett ma is 147 kilométeren. Kiszámolhatod a fogyasztását, nagyon durva szám jön ki.....
a gsr is tud enni , de szerintem egy mocinál legkevesebb a fogyasztása ! valamit valamiér nem , jár nem ? ha kell neki gyerek ! / mitulás bácsi /
ja, csak a vzr annyit eszik, és akkora helyet foglal, mint egy kocsi. Városban esélytelen.
áááááá!Basszus!
Na mindegy, legközelebb összehozzuk.
No, kipróbáltam 3, egymástól és a GSR-től teljesen eltérő gépet.
GSXR-1000 egy állat gép! Fenomenális adrenalinbomba. Csak épp nem élnék túl sokáig, ha a mindennapokban használnám....Azért a próbakörön a Duna-parti balos kanyarban a 220 nem volt semmi, ugye Blacknet?
Burgmann 650 a nagymamáknak való. Kényelmes, alvásra buzdító motor. _Nem kell semmivel foglalkozni rajta, szinte magától megy. Bár nem száguldozásra találták ki, de attól függetlenül mehetne jobban is.
VZR 1800 Intruder istenkirály motor! Nagggyon nagyon bejött! Hatalmas feelingje van, eszméletlen jó a hangja, nagyon jó vele menni, hatalmas termete ellenére jól is megy. Ha még kanyarvadászatra is alkalmas lenne, nem a B-Kingre pályáznék, az biztos. Egyszer biztos lesz!
Szeva tutis!

Szerintem láttalak a nyílt napon, de amire észbekaptam már nem láttalak....
Meghallgathattad volna a Yoshit.