Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó éjt all!
Rosszak legyetek és boldogok!

Aha,partyba vágjuk majd a köcsög csaját?
Megyek!
Dino jobb módszert eszelt ki,szép lassan összetörik az ember lelkileg....
Elötte eszem egy Liter babgulyást!Jó sűrűt!hagy szóljon,mint a kutyukám!
Akkor előszőr kihúzkodjuk a fogait,kinyomkodjuk a szemeit,egyesével eltőrdeljük az ujjait,majd szájba hugyozzuk mindannyian és a tetejébe lefingjuk,de ezt mind Zalaegerszeg főterén csúcsidőben!
Aztán bedobozoljuk aminek szarral van kikenve az oldala és feladjuk Timbuktuba!Az ilyen féregnek nincs itt helye!
Javaslom a következő lépcsőnek!
oda kell tenni a pofáját a seggemhez mikóó fingok!
szerintem is , de sajna az a ritkábbik dolog a mai világban
nem az ok a lényeg,hanem ,hogy milyen módon intézte a görény a dolgot....
ha odaáll elé,és azt mondja:te öreg,gyere kűzdjünk meg-az lett volna az egyenes beszéd.
nő ügy.
esetleg az tudható hogy valami oka volt annak a törésnek , vagy "véletlenül" volt ?
gondoltam szólok!
azt hiszem én is!
Ez nem volt kérdés
én meg de!
Szia!

Ha ez vígasztal, akkor én sem.
ha időm engedi.és lemegyek,akkor okés.


az időpont még pontosításra vár,hisz dinonak még sok embert be kell szerveznie.időban megadom nevet címet időpontot.én már tudom,ki az.
Jóestét!

Ma sem motorztam....:S
holnap?
mehet!
Várjuk a nevet (egyedi azonosítót, hogy biztos ő legyen az) és időpontot, hogy mikor!

Remélem a többiek is egyet értenek velem.
Szasz Gino!

Biztos hallottátok,hogy TL-es Dino barátomat csúnyán helybenhagyták (álmában,sunyin,eltörték az arccsontját),és megvan az illető.
Egy kis lelki terror van ellene folyamatban,minek sokadik lépése,hogy emberünket adott időben nagyon sok motoros megjelöli iwiwen (pl SV klub,TL klub,és remélem a GSR klán tagjai,és még nagyon sok motoros).
Kérlek titeket,aki tud segítsen a terv végrehajtásában.Semmi következménye nem lesz,a tag valószínűleg nem fog senkit visszajelölni,csak érezze a "törődést"
Csákó-mákó tarka bari!

Sosem mondtam, hogy nem jó az a moci!
Tudom a paramétereit és épp ezért tudom min üldögélsz!