Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kosarazol? A srácokat kosarazod "ki"?

Itt nálunk a Doc a nagy kosaras, az a taktikája hogy átbújik az ellenfél lába alatt, úgy viszi el a labdát
ja, meg azért hogy bukjak vagy 300.000-t.Persze kykee
ricardó!
Nem jött semmi, de már nem is kell!
Én úgy hallottam,hogy a mostani rendszabály szerint aki most teszi le a jogsit mociból annak előszőr csak egy 125 csúzli MZje lehet 2 évig majd az újabbik ETZ 125,majd a 250es aztán Pannónia!Aztán vehet csak GSRt!
de jó neked te 4 havonta vehetsz új motort!Ezt is direkt dobtad el,hogy mengint új legyen és otthon még sajnáltak is!ez aztán a fondorlat!
Szia!

Köszönöm Amugy kosarazom is....hehe
18. rutin. A többit nem tom. De mire motor lesz az is rendeződik.
na hál" Isten nem csalsz meg minket. jó, hogy kitartasz mellette
Mikor lesz meg a jogsid?
k7 ezüst, fekete vázzal. GSR. Csak az a legjobb városba, túrázni..megnéztem a Banditot is, de az nagy, városon kívülre való. Ha minden igaz, el tudom hozni az újjat is 1.720.000-ért.....
eldöntötted már milyen lesz a következő?
na, a motor gazdasági tk. Kedden megtudom, mennyit buktam
Ezt így nem mondanám,de nagyon keveset.
Akkor Te semmit sem szoktál csinálni?
Ennyit gyakorolnak oszt" mégse" megy!
Ami nem megy én azt nem szoktam erőltetni,de hát nem vagyunk egyformák!


Nekem mindegy - ezt is mondtam korábban. De hallottad, a többség dönt.
Amúgy nem kő ám mindig futballozni, a múltkor is szegény megyémbeli Sopron a gólpasszod miatt kapott ki, nem? Közöd lesz hozzá, ha kiesnek
Szevasztok!

"Kicsit" rég í­rtam ide, mondhatni passzivitásba vonultam a télen No majd igyekszem bepótolni, ahogy a kimaradt motorozást is.

Olvasgattam azért néha a fórumot, hát... elég sok rossz hí­r volt, néha komolyan elkeseredek én is a magyarországi motoros helyzettel kapcsolatban. Az az igazság hogy nincsenek tekintettel az autósok a motorosokra, sőt jó néhány autós "kollégánk" még direkt keresztbe próbál tenni nekünk. Rosszak az utak is, mi meg valljuk be hogy szeretünk gyorsan menni Ez í­gy elég veszélyes kombináció... No mindegy, tényleg mindenkit arra kérek, hogy vegye komolyan, motorozzon nagy elővigyázattal, nagy figyelemmel mert a sok szabálytalan autós nem teszi ezt meg helyettünk. Nem szeretnék az idén több rossz hí­rt olvasni (Persze biztos hogy lesz... )

Grat a kipuffancshoz Kykee, remélem olyan jól is szól ahogy kinéz! A Dokié kurva jó lett, szép a hangja nagyon és már azt is hallom ahogy bekanyarodik az utcánkba

Gemini, nahát... Ritka az ilyen lány: motorozik, focizik... Szép a mocid is, motorozz vele sokat, jó egészségben!

Na üdv, és hajrá Hopper!
Csákányos!

Mint már oly sokszor említettem nekem a szombat nem jó! Meccsem van!
Ha már itt tartunk a 26.-a nem lehetne 27.-e(túra)Ezt úgy mindenkitől kérdezném(kérném)!?
Szeva!

Hát nem én!
Gyere le Te is szombaton a Kykeehez. Én kb 17körül leszek ott
Gino!

Beszéltem az ismerősömmel,attat mondta,h nyugodtan kimehet bárki,csak a pályára nem lehet felmenni más moccal!Lehet próbálgatni!
Mennyünk és majd meglátja mit tud segiteni! (azért van rá sansz,h saját géppel is felengednek,ha nincs megfelelő létszám)
Vótam 1kicsit gurulni,88 km lett!Jó volt már nagyon hiányzott!

Láttam 1 piros GSR-t Aszódon!Ki volt?
Szeva Kykee tesó!

Ma 5 kó má az új kipuval,hű de nagyon f@sza lesz neked! Jó lenne vhogy a hétvégén meghallgatni.Na majd este csöröglek ost vakerunk!
Én komolyan gondolom a kipu vásárlást!
Gondoltam összetalálkozhatnánk, és akkor meghallgatnám a kipuft:D:D

Semmi Kis Tünde..... és Hollos csajszika.......rtlen
Léptem mert házhoz híttak mobiljavítás végett!Később leszek!
Páááázsit!