Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Jó kérdés!
Holnap jön Pemzli és Pamacs!Meg a Kittyvel leszek a hétvégén!Közeljövőben tervezem!Miért?
Cia!

Foci...Bnőm nem motorozik, nem szoktam megverni,mert Ő csinálja a dolgozataimat ! Ezentúl motorral megyek mindenhova :D:D


MOSTMOSTMOST RTL KLUB!
Mikor jársz felénk Pesten?
Szia gemini!
Karatéjozol? BArátosnéd is mocizik?Agyon szoktad verni?Az az igazi barátság!
HA lehet és teheted mindig a vassal közlekedj!
Izzad a tenyerem és 5kor máááá wwwwwwwwwóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó... és zwwwwwwwwóóóóóóóóóóóóóóóóóóónnn és zwwwwwwwwáááááááááááááánnnnnnnn lesz!
Húúúúúúú de kész vagyok!mikóóóó lesz mááá öt óra!nem brejtlinre,tághájjerre,citizenre,Q&Qra,,Swatchra gondoltam!
RTL Klubbon mindjárt a motoros lányokról lesz szó:D:D:D
Jóreggelt!

Végre szép idő van, mehetnék motorozni,de nem mehetek,mert dolgoznom kell menni,aztán meg jön át kedves barátosném....ooohh:( meg beteg is vagyok....
Tegnap este is csak a kocsiban a dugóban jutott eszembe,h motorral kellett volna mennem edzésre...:S titta hüye vagyok.....
Szevvvaccctoook!
Ati,nekem sem volt könnyű és már 2.ik hete nincs velem a kutyuka!De a szépségért szenvedni kell!
Jó reggelt all!

Sirály az idő!
Kiccsaj elvisz ovi,után 1kicsi gurula me má nagyon hiányzik!
Majd még benézek később!
Jó reggelt Magyarország
Jó reggelt!

Szia Tybee!

Mi újság arra felétek?
Ma reggel fél 6 -tól süt a napocska.....
JÓ REGGELT !

Nincs időm , főleg motorozni
Kykee:f.....sza a kipuffanód a GSR-en ! AZ UTAS RÁ NE KAPASZKODJON a kipura kesztyű nélkül !Mester munkának minősítem az biztos ! Hangja is jóóóóó lehet !
Na léptem ...SZIASZTOK
Vigyázzatok , ezt teszem én is... Páá.....
Maci, ha egyfolytában arra gondolnék, nem motoroznék!
De nem tudok mit csinálni......csak drukkolni, hogy ilyen mákom lesz még 60 évig, mint az utolsó egy évben.

(mindenesetre gondolva vagyon a legrosszabbra is. havi 20000 Ft. de nem érdekel.)

Ha meg az ember azzal a tudattal, gondolattal ül motorra, vagy akár csak lép ki az utcára, hogy "hú, most meghalhatok" az inkább ne csináljon semmit. Egyszerűen nem kell gondolni semmi rosszra, és akkoer elhajtod magadtól a negatív hullámokat....
vigyázz laca, neked több szájat is etetned kell
Szevasztok!

Vigyázzatok magatokra!
Ma is a szokásos utamon haladva hárman előztek ki szemből.....mindháromnál le kellett húzódnom, különben nem írhatnék most ide. A tetejébe egy gyalogos majdnem lelépett elém főútvonalon, lakott területektől kilométerekre......front van, hülyék az emberek!
Mondjuk ez a mai nap sehol sincs ahhoz, mikor a közel 50 km-en hatan próbáltak megölni....
de jót beszélgettünk

jóéjt
Viszlát....lépek aludni...nagyon fáradt vagyok! Jóéjt....
Jóestét !
Jóestét
Jóestét!
Meg a Mikivel? Vagy mit beszélel?
Jó pihit Fiúk!
Én Mr.-nével alszom.....ki mivel-kivel?
Sziasztok!
én meg azt hittem azért vagy ennyire pihent
Csináltass Te is egy tartalékot
Nem hiszem, hogy az lenne. Azért kell egyet ott hagyni, mert (még) nincs sablon. De ha ennyi megrendelés lesz, akkor szerintem lesz sablon is. Elárulom: nekem sem lenne eccerű ott hagyni, pedig én nem is alszom együtt vele
az akad bőven.....