Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hringen elég sok képet csináltam róla nem túl gyakori látvány...
azaz.
600 angol font? Ok, megveszem, az valami 240.000 HUF.
Szürke a K6-os volt.
A K7-es az ezüst! Fekete váz.
6 kilo angol font?
Csapj bele! :
de a yoshival.
Amelyik milkára Te gondolsz, azt Yodára kell dobni.....
metálfekete, vagy mi? De aszürke tetszik, van is egy a szalonban, csak a biztosítóval jól tudjak egyezkedni.

Laca, imádlak. Adok érte.... 600.000?
Yoshira ne dobj milkát, mert ráolvad.....
Nincs sima fekete....
Ilyenkor a legveszélyesebb, mikor azthiszed, hogy abbahagyta! Altat a csaj, hidd el!

Vedd meg az enyém augusztusban. Kicsit sok a km., kicsit ki van húzatva állandóan, de legalább a Tied lesz! Kykee után szabadon: ha az új árára még rádobsz egy milkát, viheted! A Yoshi plusz egy milka!
EZÜST!Bammmeg láttam a múltkór,hogy milyen irigykedőlve tekingetted az én szép kis kutyukámat ami ezüst!
NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ de széééééééééééééép:
A kép neve kutya ül a fűben
Na meg annyi hely sem volt, mert nagy volt a tömeg..... csa 1-2 fokozat, 12 ezer és csak azt hallottam folyamtosan, hogy ááááááá, de jóóóóóó, kirááááály
Ha a szar nyakig ér, ülj rá a motorra, majd a menetszél letakarítja a randa pofád. Ha nincs motor nincs TÁK, és a szarba fulladsz. De mindig ott van a remény, motorra ül még a legény n
úgy-úgy!Titta nedves a punci akkor a jóóó!
..esteleg ha mellé még beúúúggyózik akkor a tuttti!
Ott nem vizsgáltam őket....
ha új GSR lesz, milyen színt vegyek? Az asszony azt mondta, utoljára basztatott, megunta..... Mattfekete nem lesz többé. Sima fekete? Ezüst?
Ezz van Tesó!
Maaaaajd lecc valahogy!
Nálam enyhén dőlve, sztenderen..... garázsban.
Áááááá, akkor nem jól mentél!
Ha nedvesek lettek volna "ott", akkor aztmondom, ez igen!
!És taps!
Engem Mr.-né fogott!/Féken/...
Én is szarok mindenre és fosok rája!Semmivel sem jobb ha idegeskedünk a szarban!
Szija!
Srácok!

Helyzet?
Hátsó kerékagycsapágyasan,de gyól!
...Gyáva népnek nics hazája!...De nem mertem elmenni vele a Pécsi túrára...