Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom, hogy ott voltam a felső depo-nál.
Ott volt egy volt kollégám a GAS GAS standján.
Meg naon régi szakközepes osztálytársammal taliztam a simson sátruknál (14 éve nem taliztam vele)
....aztán volt ott 2-3 lány, akiket meg kellett motoroztatnom, mert eddig csak szimón ültek
Háááát, én csak annyit mondtam nekik: KAPASZKODNI BELÉM, MINT ÁLLAT!
Nem hagytam el egyiket sem!
Viszont überfasza élményt okoztam nekik a kutyukával! Titta libabőr lett mind!
Alig tudtam őket letessékelni a kutyukáról.
Én mint állat!Azz vagyok!
simán!
TE?
Szeva Tesó!
Gyól vagyol?
Gemini!
kos?
jóestét!
Szevvvvasztok!
BlackNet után etüntél Gino!
Mén nem gyötté vicca hozzánk?
Szevasztok!

Hi Gino! Gratula életed első pályázásához! Ha a H.ringet így élvezted, semmi nem ment meg az E-ringtől! Überfasza lesz! Csak gyere el.....
Szeeeeebuuuusz!
Cevacctok!
meg és gratula!
Szasz kykee tesó!

Mekkaptad az ememest?
1.6m ?
BAmmeggg!Jó lecsóra vágta a nő a mocidat!
Azéé sikerült ilyen jól,mert már annyi emberre rábeszéltem a GSRt és eddig csak pozitív viszzajelzést kaptam!Csak már átalakítottam a marketing szövegemet,mert uncsi és fárasztó volt mindig a jót leírni!De át mi mást írnék róla!Ja bocsi a hátsó lámpa test meglazult!
Pedig egy peták hasznom sincs belőle!
mééé vagyok én lámagyilkos?
..mátol a kocsié a főszerep,mert ügyeket intézek és kénytelen vagyok azzal menni!
Szia!Kössz ezt a normális választ megnézem azt a tipust is,és elgondolkozom rajta.
te lámpagyilkos!
holnap megyek melózni....
a motort leszemlézték, tk. 1,6m a javítás, ennyire adtak ajánlatot a szervízben.
ma merre gurultál ?
ott van,hogy !HA! de ha többről van szó akkor semmi akadálya!
Ez tetszett
Nem adnád 3,5 milláért se de már dobod is a számod
Micsoda direkt marketing.
Igen szép és boldog napot all!(ezt a beköszönést?!)

Nos nekem mmár mindjárt 30ezer van a gépben de anyira stabli,hogy akkor sem adnám el neked ha 3.5 millát adnál mérte,mert annyi sok és szép dolgon mentünk keresztül,hogy az eszemi értéke dobja meg ennyire!minden másra meg ott a mastrecard
Szerintem GSR 600ast vegyél bammeg mert tök jó nekem elhiheted!Semmi baja pedig kapja rendesen!
na csá és jó vásárlást!
De ha az enyémre fáj a fogad akkóóó szóljál!+3620-585-41-61