Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Műmotoros!
Jóestét az uraknak!

Ma még számomra nem volt megfelelő idő a motorozáshoz! Én csak 15 fok felett és száraz úton vagyok hajlandó motorozni,és amikor nem fúj a szél :D:D
holnap akkó odamenek Nanuhoz. nem jövöl oda Nanuhoz? 16:45 körű.
szép. de nem írtad mi van a gsr-el?
no comment nőuralom van
Szép napod volt tarka!
Jól megnevetettél! A szőke ribancot meg tuti kihúzkodtam volna a hajánál fogva aztán,meg kitépem a kezét meg a lábáját és a testét meg gurgattam volna a dögkúthoz!
Nagyon nagyképűek lettek a nők mostanában,mióta mi férfiak lazábra engedtük a gyeplőt!tisztelet a kivételnek,bár az a csaj amelyik motorozik az legalább dzsanesz és nem miss picsa aki elnyerete a műkörömtörö bajnokságot!
dehogynem!
most értem haza,vp-zirc-bakonybél-pápa-balatonszőllős-füred-veszprém.eső
sehol,mostanra a nap is süt.

egy hülye mszőke picsa apu accordjával olyan szépen megfordult előttem a 4sávoson.
dupla záróvonal.mondjuk nem 90-el mentem,vót az 94-95 is,fékűtem,melléálltam és átnézve látom,hogy azt se tudja,vezet-e.telefonált a bal kezecskéjével a drága.mutattam neki pár közismert jelet,még a tökömet is megmutattam volna,ha 1szerű lenne elővenni a bőrgúnyából,és otthagytam.legyen mit este a plázában mesélnie.hülye pina,csak nehogy a következő forgolódása valaki életébe kerüljön.

reggel meg elhagytam az olajbetöltő sapimat,nézek a tükörbe,baszott füst.mondom:mivan? nem vagyok én ehhez hozzászokva,oszt mikó megállok,látom,hogy áll az olaj a csimmámba,a kipuffon,a gumin,meg mindenhó. k.k. hozott sapit meg 1 lityi olajat.
igen, csak nagyon ciki. Tényleg ne haragudj. Nem gondoltam, hogy így reagál.
Sziasztok!

Háát ez nem a mi időnk...:S Mikor süt már ki végre a nap,hogy lehessen menni motorozni?!
megnéztem,van ilyen!
kykee, iwiw.
AKKÓ ROSSZUL EMLÉXEM.
Láttam bázze! Mé ne láttam volna?
Én nem fikáztam még a TL-tet!
Sosem mondtam, hogy nyem jó !
láttad milyen motor?
ha igen akkor most fikáznátok
Úgy-úgy,de fordítva már nem teljesen igaz!
Hát ezt a csajt egy szeneslapáttal csapkodnám hátba és beszegelném vele az összetákolt vécé deszkáit!
Mert ugye, mint tudjuk: Ha van motor van ták is!
Szerencsétlen hülye qrva még azt hiszi,hogy jól néz ki! Különben is a vasat azonnal vinném őt meg eladnám az ukránoknak,ha már így mutogatja magát!
Király a moci, csak az némber ne takarná el........
Pfffúúúúj ezt a nyílt sebet! nem igaz,hogy nem fáj neki?
OKSA MORK!

16:45 kor ott leszek.
me too
Kölcsön adjam?
Beszéltem 5 perce 5 percet a Nanuval!Hétfőn munka után mejéé be!vár téged!
mennék én, ha lenne mivel....