Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már akkor,mikor motorra ülsz!Főleg ha már estél is!Ezzel semmi baj nincs csak a környezeted befolyásol és már nem tudsz nyugodtan felülni a vasra!Ebből adódóan,meg nem fogsz agyilag 100%osan odafigyelni,mert ha meg lesz valami akkor meg: naugye mi megmondtuk és helló vagy én vagy a motor!
Tudom a válaszodat
a rákot kivéve akármelyik
vagy az a kis barna, akire túráztattam a mocit amikor mentünk hozzád......
azt mondják, hogy az ember akkor motoros, ha legalább kétszer esik. Az első Simsonnal megvolt, akkor a lábamról lement a bőr. A második most volt.
Akkor motoros vagyok?
vagy estleg még:
Akkor Ő?
nem,mind a 2 leszbikus!
Kérjenek! ÉS?
GSM Üzeletem van! Meg még tavaj vette nálam használtan és arról is van adás-vételi!
Képzeld mentem a Barnival (Ö is ugyanabban a balesetben halt meg amiben a CB) anno 14 évesen motorozni!Menetem mögötte és egy csajt meglátott akit ismert belesatult én meg fékezés nélkül kb 50es sebességgel belerongyoltam a Simsonjába!Akkorát estünk mint a szar és olyat mint a fos!A Mini Rigám hátsó kereke a fejem mellett pattant(bukó nélkül) és beestem az árokba!Nem kaptam levegöt fél percig!Majd összeszedtük magunkat hazamentem lefeküdtem aludni és mire felébredtem este 6körül addigra a faterom összerakta a gépet!Aztán megint mentem egy karikát!
Szóval,ha igazán szeretsz motorozni akkor semmi sem rendíthet el és megtiszteltetésnek veszed ha a közúton halsz bele a motorozásba!DE ilyen nem fog előfordúlni!Innentől majd körültekintöbben,mások agyával fogsz közlekedni!
Nem kell kapaszkodni olyan kötélbe aminek a az egyik végét Te a másik végét meg az asszonyod fogja!Ő bármikor elengedheti amiket eddig meséltél és a környezeti tényezőkről!Ne hogy úgy járj mint én,csak azért mondom!Én már nagyon bánom,hogy jó fiú voltam a kapcsolatomban és sok nőt kihagytam!Egyszer élünk és Te úgy éled meg ahogy azt beállítod magadnak!
Bízzunk benne!
nem vagyok köteles megőrízni a számlát......ekkora összegnél nem mennek utána az IMEI számnak.
Arra figyeljetek, nehogy számlát kérjenek róla, hogy valóban Maci vette azt a telcsit!
az egyik bulémiás, a másik drogos.....találsz te jobbat is
Azzal idegesítenek, hogy nem meghalok, hanem lenyomorodok, azt annyi lesz nekem. Mondjuk akkor golyó a fejembe és annyi.
ezt válaszold:ÉS?
ettől kinyúlnak
melik kell,mert akkor a következő héten csere!
hát, az lesz. Most kapom, hogy ez a baleset csak figyelmeztetés volt, most kell abbahagyni, stb.......minden nap. Lelki terror.
ül majd más csajeee
leborulós emoticon.
Az asszony eldöntötte, nem ül soha mögém a motorra.....vazz.
...meg különben is az a Te telefonod én csak próbáltam menteni a menthetőt,de sajnos vége!
tudom,mert én sem értem!persze,hogy jóóó és Te meg nem jössz semmivel,bammeg!Meg ne próbáld számolni a segitségeket,mert akkor nem küldök semmit!
ez természetes.....
már miért ne lenne jó? Ezt nem értem.......
Tökéletes. Nálam a lekötelezel azt jelenti, hogy jövök eggyel
mééé nem jó?nem vagyok én vadista szandál!
nem is gondoltam másra,csak arra hogy a csajok leszenek barátok közt!Aztán meg sörözés!majd megint...
lekötelezel....
Na még hátulról is a teller, nee
mongyuk csizma nélkül kitöröm a bokám az biztos......együtt ták karácsonykor? Mármint együtt és két csaj, nem? Meg a kutyuk.