Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy sincs kamerám, nem fontos
Én 210-et mentem ebbe van egy Ábrahámhegy meg ami veletek volt, akkor lehet csak 85-90km volt, bocs! De akkor még jobb az átlag!
Kicsit megragadtam vele de igyekszem behozni a lemaradást remélem a jövőhéten sikerül!
nem volt 105,szerintem.
Ma mentünk egy hatalmasat 6-an 4 motorral de olyat, nem voltunk messzebb 40km-nél Veszprémtől, összesen 105km-ert sikerült lenyomni cirka 4óra alatt, igaz majd az összes kajáldába és kávézóba bementünk, igen a kykee is velünk volt . Azért yó volt . Kell ilyen is . Azért már fejlődik az egykeró(kykee-ék), de ma pont nem volt nálam kamera mondván nem lessz valami hosszú túra(ami azért bejött) de mégis kellett volna vinni.
Csáo!
Jó lett volna egy kameratartó + kamera ma!
na,hazaértetek?

csao----elköszöntem tőled(a délutáni után)

most meg helo.
Sziasztok!
Nekem köszönd, én kértem a "jegyet" az ő nevében!
Ja, és az asszonykájának, hogy hazahívta ezért nem jött .....
Üdv Haya!

Bakker maradhattá vóna kinn a ringen,oszt legalább össze-vissza futottunk volna!
Na mind1 majd legközelebb!
BlackNet köszke a lehetőséget,sirály volt!Újabb ízelitőt kaptam,h van hova fejlődni!
Aztán egyszercsak jött syrus6 és aztán mi kerestünk téged, de sehoo veltál akkor ott, de sehol sem.....
Hát itt vagyok-e!

Valahol fent voltam a felső depo-nál....
Cevacctok!
Gino!
Hova tüntél?
kykee, mikor menjek anyudékhoz? Ha nincs ma net 5 körül hívlak.
esetleg a tegnapi egykerós rendőrcsajszi ?
annyi jóindulatú ember van
Sziasztok!
Nekem eszembe se jutott volna erre gondolni, hogy beleverte valaki...

Első gumi tuti, hogy nem javítható, nekem is el kellett dobnom a 80%-os gumit. A hátsó bizonyos esetekben javítható, de szerintem nem éri meg a rizikót.
véletlenül, vagy beleverte valaki? Amúgy óvatosan vele, azt mondták, hogy a nagysebességű motorgumi nem javítható.
124e, + a szerelés.
Mennyi volt a kipuf?
hi

Mi is megjártuk vasárnap szlovákiát, isteni hegyi szerpentinek, szélesek, minőségű aszfalttal. És az autósok is sokkal barátságosabbak voltak velünk.

Leteszteltem az új gianelli kiput, hangja csak füldogóval viselhető el hosszú távon
De legalább észrevesznek