Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze igazad van hogy mennyire becsülik meg....Nekem mindenféle képen olyan motor kellene ami kezdőknek való gondolok itt egy sv650s-re(jól gondolom).Sajna anyagiak nem teszik lehetővé hogy most is vegyek aztán jövőre vagy 2 év múlva.Azért irtam ide-oda.Nekem bőven elég lenne egy olyan.Hajtani meg hajtson aki akar...
Először talán azt kellene eldöntened, hogy milyen motort szeretnél. Eddig legalább 3 másik típusú motorhoz tartozó fórumba írtad be ezt az érdeklődési leveledet. Nos, nem az számít, hogy mennyi km van egy motorban, hanem hogy miként bántak vele. Lehet egy motorban 30e is, ha a gazdája karbantartotta és törődött a motorral. Viszont lehet benne 5000 is, ha a gazdája le sem szarta, csak nyél gázon közlekedett vele folyamatosan, és nem tartotta karban.
Szervusztok!Nekem abba segítsetek már légyszíves hogy ilyesmi motort szeretnék venni mint a fórum,csak az érdekelne hogy ha használtan veszek akkor mennyi az a km ami még elfogadható egy mociban.Nekem kb11-12.000 még elfogadható de a többi már nekem nem esne jól vhogy idegenkedem tőle.kb.1.400.000 lenne.Szerintetek?Persze sok minden más dolog is befolyásoló egy vásárlásban de engem most konkrétan ez érdekel
köszi a válszokat...
Szasz Jessy!

Érdemes visszanézni az előzményt, akkor látod kinek írtam!
Nem vagyok varázsló, sőt semmilyen ló sem nem vagyok!
Hozzál műszerfalat és LED-eket, ennyi.....
Ma megint 4x! leállt alattam a motor, pedig nem is hajtottam. Holnap szervíz..
Szasz Maci!
Te vagy az ügyeletes a topicon. A balszerencsés eset miatt te vagy itt mostanában a legtöbbet!

A pályán nem láttam fent, de lehet csak én nem láttam.....
várható volt, megszállott kanyarvadász a srác
Én ? én nem ! Hello gino , volna kedved valamikor blue-light-et varázsolni a orange műszerfal fényből ?
Kint volt a Hungaroringen, tegnap.
kykee nem ment át a másik sávba!
de azért én le fogok jobban maradni,legközelebb.
Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó éjt all!
na lépek szunyálni én is, jó éjszakát gyerekek....
itt a kajáldákon van a hangsúly asszem
végig keróztuk az utat!főleg Tihanytól Veszprémig!Én nem mentem át a másik sávba!
beszélek hejjj,gyóóóóóóó éjt!
mit csináltak már megint?
Akkor felépítek egy garázst a motornak és benne egy alvóhelynyi részt fürdővel!A többi időmet úgy is a munkahelyemen,az utakon,a kávézóban,kajáldában töltöm!
fennt volt,de ne tömött úton gyakorolgassatok a levivel,hányszor is esett átt a bal oldalra? 15-20 szor?
na jóccakát,tesó:beszélj Nanuval,okés? ha valaki lemondta oda tudok menni,5 után. csőőőő.
A suliban 4.ikes koromban volt tömeges futás!Rajt után nem sokkal elgáncsoltak és átfutottak rajtam egy páran!Akkor ez mi ha nem dúrva sport a futás!
Akkor inkább mocizom!Mééé nem volt jóóó,máá?Eléggé fent volt ahogy kell!vagy?
azt mondta: mi is mondjuk sokszor, kinek építkezünk? De 30 éves, tudja mit csinál.... na igen. Összehozom anyámmal, hátha hat rá
ja,csak futás közben senki nem akar átmenni a tarkódon.
mééé,egyáltalán nem dúrva sport és szerintem a futás sokkal megterhelőbb!
Sok sikert a hasznot meg elisszuk!wááááááááááááááááá!