Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a hambi nagyon finom azt ne bántold! igényesség az van de én meg egyszerű vagyok,csak finom legyen!De nem a kajáról beszéltem!
majd ha megyek bemutatod
ha nem ismernélek elhinném vagy a kajában éled ki? Mármint az igénytelenség-hamburger, igényesség-cölibátus?
de lenne csak Ő meg bari és nem akarnám ezzel eltákolni a bariságot!
Meg olyan válogatós lettem mostanában!
mi van veled, neked sincs TÁK?
ez nem elsősorban luk, ezzel tudtam beszélgetni, nagyon kellemesen ráadásul. Lukat majd találunk még leget
Mikor lesz már szerda? Hadd menjen a biztosító nehézkes szekere végre...
Ami luk az jöhet!Ha neked tetszik akkor nekem is fog!
pesti, és nem neked való, hanem nekem. Tanár az alapvégzettsége, és olyan kis pici, aranyos
ez többé nem gond, mire mocira ülhetek megint addigra a papír is rendben lesz.
Csak a szabadság érzete hiányzik. Most többé nem száll rólam le a család, és az asszony sem gurul velem egy darabig az biztos.
ne légy punci irigy és add meg neki szépen a számomat,jóóóóó!
nyugiiiiii,nézd meg ki mondja!A jogsi meg csak egy papír!Jó soktól elvenném és a szeme láttra tépném össze,mert olyan jól és körültekintően vezet a legnagyobb biztonságban!
tegnap 5 ig számoltam,hogy hányszor döglöttem volna meg ha csak tőle függött volna a szitu!
ja, és a kiscsaj motoros, Fazere van.....a kis aranyos persze csak gurulni vinném, nem másért.
persze. csak rá.....
szerinted mi volt az első szava amiikor hallotta mi van? Na a hülye jogsi nélkül ment, megérdemli,,,kár hogy nincs nagyobb baja, megtanulná......ha itt van megütöm törött kézzel is.
vigyázz bebuksz!még a végén beolvas idfe a topicba aztán neked is a kutyuka viszi majd a vizet karácsonykor!
El leszünk mi ketten bammeg!naaaa,nem úgy gondoltam!
Megyünk egy kisbusszal csajbeszerző körtúrára aztán rommá tákoljuk őket majd 2 megtartunk a többit meg eladjuk!
el tudom képzelni és részvétem!Megyek akkor helyetted is!
és az anyósod hányszor mondja?Ő rá hallgatsz a legjobban ugye?
pedig a baleset napján olyan cuki kis csajt ismertem meg, már vittem volna mocizni
kurvára unatkozom, motorozni akarok, az asszony naponta 5-ször mondja, hogy nem akarok, az anyán kétnaponta, amúgy megvagyok.
Black Motors. K7.
Azért nem 0 km-es, mert égett a kipuff csöve, és használt a féktárcsa. Bocs, nem leszek ezzel a kedvenced....
hogy vagy?
így látod?
..akkor mellé hegesztünk még egy GSRt!
csak 2 hambi volt fél 2kor,de elötte semmi!Most megyek babgulyást enni!
egyfolytában zabálsz, a végén nem férsz rá a mocira vazze.
egyedűl nem is gurluol?
Dehogy unom!Kicsit elpilledtem,mert kajáltunk hambit Zircen!Nem szeretnék elaludni menet közben!
inkább a mocizás mint a ták!de egyiket sem szeretném hanyagolni soha!
ez a kritikus időpont a napban!Ilyenkor elég sok a figyelmetlenségből keletkezett baleset!
Meg a Pistám is ma halt meg egy hónapja 15:15KOR!Ilyenkor nem motorozom!