Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

este akkó mi lesz?
béla?káká? he?
Mit dobjak?az egykeróról mmst?ok mindjárt megy!
Ok!Én megvagyok!Ma megyek a roncs telódért!Aztán kinyomtatom a szakvéleményt!
Minden ok!Elég jól viselem,hogy naponta 2x3x le akarnak ütni az útról!Tiszta flegma lettem ettől a sok köcsög autóstól!Jó mellé megyek és kirántom 2ben egykeróra aztán ijedjen meg fosson oda az ülésre!
Van itt Alsóőrsön egy mergás német rendszámmal és olyan nagy király péppé aláztam a szarjában!
Megvagyok már elég jól!Néha van egy félnapos rossz hangulatom,de aztán elmúlik!Sokat melózom motoros mobil servicesként!
Taqrka tegnap látta is,hogy hogy nyomom!
Mikor talizunk bammeg?
Köszi a tanácsot, meg fogom fogadni.
ha tudsz róla dobni egy mmst típussal azt megköszönném, odaadom az ismerősnek, hadd örüljön.
varratszedés jövő hét pénteken. Addig pihi.
Amiről beszéltünk ne felejtsd el lécci. Az asszony elfuvaroz érte kedd este. Veled mizu?
MMMacci!
hogy vagy?
szega tesó. Most jövök kötözésről.
Jéééé, selftopicolok!
Nagyon jó veletek beszélgetni!
Hájjjii bammeg!
Mizu syrus?
tutis!
üdv boy!
Tegyél a számokra a rendszámtábládon fefér szigetelő szalagot,de csak úgy hanyagúl mintha valaki poénból ragasztott volna fel neked és úgy közlekedj!Akkor nyugodtan rugdoshatod a tükröket!Ellenkező esetben ez garázdaságnak minősül és beszivott!Ez itt bevált!Ha megállitanak akkor is még van időd letépni,vagy kimagyarázni ártatlan arcal!
"CSak sok köcsög van" -ezt megmondta a Gino is az Oláh családból a Majálison a szeretet ünnepén!
Holnapi túlélő túra létszáma:

1. Steve
2. ivecoslaca + 2 motor
3. ricardo + 1
4. Tybee, Ádám
5. kykee,majd a következő túrán dúrva kipuval!
6. P.P.

Lehetőleg mindenki tele tankkal, bepisi, bekaki elintézese után érkezzen a Pólushoz
Steve!
Csumizlak tesó!
Nem tudok menni a túrára,mert csak a jöcő héten szerdán lett időpont a 24k szervízre!Most 26.200 van benne és ezt már nem szeretném ezzel az olajjal megreckiroztatni!Köszi a megértést a kutyuka nevében is!
Akko én is kéérek,bamegg x 748934!
Nem fogjátok elhinni,de nagyon szép szalonnát,kolbászt friss és meleg kenyeret,hagymát vettem!
Faszénet és gyújtóst,fanta,cola!Jöhet a kispatak grill party!
Elől 2.4 hátúl 2.2
Nálam ez jött be és slickre!
Jó napot,jó húzkodást all!
Gino,majdnem!A láncos kutya került telibe a hátamra!A mellkasomra meg egy csuklós trolibusz!
Szép napot all!

Bakker,h ez is kimarad az életembű! (holnapi túra)
Vigyi magatokra,és 1másra!Majd este olvasom a sztorikat!

Talán a következőre el tudok menni!REMÉLEM!
Kellemes gurulást holnapra és vigyázzatok! No meg Lacát se hagyjátok éhen veszni!
Na ma majdnem sikerült lerúgnom egy visszapillantó tükröt. Szerencsére győzött a higgadság bennem.
Hungárián csorogtam a dugóban, srác meg nem akart elengedni, hiába túráztattam a motort. Mondom tuti azért nem mert állunk (lámpánál). Na mondom ha elindulunk ugyis elenged. A nagy faszt. Amint láttam egy kis rést elindultam. Erre fogja és rámhúzza.
Fék, bal oldalra át, ajtó mellett megállok és kérdezem:
" Belehalnál bazdmeg ha elengednél te kis köcsög!"
A csávókám köpni-nyelni nem tudott, úgy meglepődött. A hab a tortán az lett volna ha lerúgom a tükrét is amiért rámhúzta, de akkor még jobban utálná a motorosokat, és talán egy társam látná kárát. Így talán elgondolkodik.
Nem vagyok azért ilyen mindenáron menjünk típus, de ha tudok haladni akkor haladok is.
Emlékeztetőül:

Debreceni Túlélő Klán Túra 2007. április 28.

Találkozás: 8:00 órakor Pólus Center parkoló (Bp. XV. ker. Szentmihályí u. 131.)
Útvonal:

3-as út, Gödöllő, Aszód, Hatvan, Gyöngyös MOL kút
Gyöngyös (pihenő) 30 perc, Érkezés 9 óra 29 perckor
Táv: 75 km Menetidő: 1 óra 29 perc

Gyöngyös, 3-as út, Kápolna, Füzesabony, 33-as út, Besenyőtelek, Tiszafüred, Hortobágy
Hortobágy (pihenő) 30 perc, Érkezés 11 óra 55 perckor
Táv: 116 km Menetidő: 1 óra 55 perc

Debrecen
Debrecen (pihenő, ebéd) Érkezés kb. 13 óra 13 perckor, ebédidő 80 perc
Táv: 38 km Menetidő: 42 perc

Debrecen, 4-es út, Hajdúszoboszló, Püspökladány, Kisújszállás, Törökszentmiklós, Szolnok
Szolnok (pihenő) 30 perc, Érkezés 16 óra 36 perckor
Táv: 131 km Menetidő: 2 óra 06 perc

Szolnok, 4-es út, Abony, Cegléd, Pilis, Monor, Vecsés, Budapest
Érkezés 18 óra 52 perckor.
Táv: 108 km Menetidő: 1 óra 42 perc

Összesen megtett km: 468 km
Túra teljes időtartama pihenőkkel: 10 óra 52 perc
Holnapi túlélő túra létszáma:

1. Steve
2. ivecoslaca + 2 motor
3. ricardo + 1
4. Tybee, Ádám
5. kykee
6. P.P.

Lehetőleg mindenki tele tankkal, pisi, kaki elintézese után érkezzen a Pólushoz!
Jóóóóóó reggelt Motorosok!
Jó reggelt mindenkinek, már csak a mai napot kell kibírnunk munka szempontjából
hát nem akarózik gyalogolni az biztos...küzdök.