Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nincs motor,jó a TL-is!
csak jó lesz az a TL még valamire !
Féket is tisztított meg gummót is felfújta
Hát mit is mondjak: Tegnap pl befogtam egy VFR-t. Eszméletlen a motor, nem győzök vele betellni
Olaj + olajszűrő csere! Ennyi!
Még az időt is húzták, ha 1 óra alatt csinálták meg.
Kb. 10-15 perc, amúgy nem hiszem, hogy a többi időt a csavarok ellenőrzésével/ utánhúzásával töltötték volna.
Ez van........

Milyen a vas 10.500 -ig?
Megvolt az 1000-es szervíz Hollóséknál.
26734 Ft lett a vége. Sajnos nem lehettem bent a műhelyben, kint kellett várnom. Hamar végeztek, kb egy óra alatt, de úgy hogy a srác párszor ide-oda szaladgált. Többre számítottam. Mármint időre és törődésre...
ez személyre szabott beavatás örülnöd kéne, hogy ilyen olcsón megúszod
akkor nem sok klántag lehet,mert a TL nem igazán tucatmotor,amit csak úgy legurítgatsz innen-onnan!
szereztél
lúdnyál!
MMMMMMMMaccii!
Az nem jó mert akkor nem tudja húzni a GSRt!
Mizu van a talajon?MAMA?szerváltam egy jó pontot nála?
nem, neki kell szétverni egy tl-t puszta kézzel....
Ez szerinted így megy?És ha replika GSRt veszel akkor mi van?Mi leellenőrizzük az eredetét és ha az rendben van akkor egy nagyon komoly beavatási prcedúrán kell átesned!
Több alternatíva közül kell választanod amit egy TL1000es megskalpolt tankjából kell kihúznod!Aztán a végrehajtást az álltalad választott klán tag felügyeli annak hitelességét,melyben a nehezités a feladata!
Müanyag motor ide és gumiroller oda ez a csapatszellemről szól!Ebben kell hűségesen és önzetlenül megállni a helyed!Mikor sikeresen lezajlott a beavatás akkor ünnepélyes keretek között a TLt leguritjuk a hegyoldalban Taplcán!
doktor úr!
Nagyon nagy problémám van!Úgy érzem ezt csak gurulás közben mondhatom el,mert csak akkor nem jelentkeznek a tünetek hogy beszélni tudjak!Ön már biztos tudja hogy ez mivel orvosolható!
Kérem segítsen!Köszönöm és holnap délelött keresem!
kiérdemelni? akkor te hogy lehetsz az?
jah,tudom már,1,9 milláért kell venni egy műanyag motornak nevezett rollert,és automatikusan bekerülök a klánba!
ááááá,annyi pénzem nincsen játékra!
maradok tl klubtag!
csak keszthelyre kell menni mert álitolag ott nagyon jo gumiai vannak a csávonak
SZEVA KYKEE eljösz velem gumit venni ?kedd vagy szerdán?
Péntek este 6kor kapunyitás és a az egyes pavilon elött lesz a tüzrakás!
Béja !

Az az igazság hogy nemtudtam nyugodtan aludni féltem a pulcsi nélkül lebetegedsz !

De hamar elhúztál ezért a Tesót kértemmeg a postázásra.

Azt gondoltam lebótolja és utközben piacra dobja !
Úgy látszik nem kellett senkinek sem a pulcsit, mivel megkaptad !

Csaó!

Klántagságot kikell érdemelni !
Tarkára is ez vonatkozik !
Csaó !
Szasztok motobrádörsz!
tarka köszi a vendéghallást,nagyon gyóó éreztem magam!Pénteken folyt.köv!
Kicsit hogy kerekeztem cigányul! én is ledöbbentem,bár a véremben van
Nagyon kircsi volt a flamo és a Babyd kiflie!Abból hagyjatok,mert holnap is akarok olyat enni!
952km-en áll az óra, holnap reggel 9-kor 1000-es szervíz. Remélem jól járattam, idővel minden kiderül. Köszönöm a segítséget és a bíztató szavakat
Fasza !

Éngem meg ma hívott a Tesó hogy menjünk majd sütögetni !

Most akkor hánytál?
Vany egyáltalán hány tál ?

Nem értem ezt a hányásos hússütést !
Vagy kis viski plusz jager azt lehet hányni na meg sütni ?
Fene a gyomrotokat !
most veszel udvart?
amúgy én is antiklán tag vagyok.
majd péntekek kykeenél összehánnyuk a szalonnasütőt,a sz..hoz már úgyis hozzáedződtek mutterjáék!
Sziasztok!
Tarka!
Mi köszönyük hogy ott lehettünk és a pörikét naon fini vóót részünk legyen benne máskor is, azt majd ha meglessz a udvarom rendezünk valami hasonlót csak sok jégerrel meg ami jönnel, reméljük majd egyszer a baromi elfoglalt többi klántag, meg aki nem az de hál isten mindig velünk lóg (igaz én még mindig nem vagyok klántag) kicsit tud tovább maradni azt akkor lehetne egy bazi nagy murit csapni olyat hogy a szomszédok tuti megszeressenek.

Dody bácsi!
Köszi a puccsit hogy ily gyorsan lehoztad megmentetted az életem már majdnem megfagytam ippen pont jókor kaptam meg!Köszi,köszi,köszi.
béla belapátolt 1 tál pörkűttet,mert a munkaadója ma nem adott neki enni!

köszi srácok,hogy itt voltatok.

(k.k.,kykee,béla+a csajok:reni,petra)
Hali Emberek !

Az én Bulldogomban is bent az 1200 Km!
Igaz a szerviznek 1000 nél megkelletvolna történnie.
Sebaj majd a héten az is meglesz !

Kykee Tesó szerencséssen megérkeztünk 7 re!
Remek volt az idő meg a forgalom sem volt vészes !
Béla remélem már nem fázik ! Szegényke !

Dody