Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkó halasztom, majd megyek ha lesz valami füvezős beivós kurvázós....
de 2töknek ugye
23.479en és csak május 5.ikén lesz 1 éves
Szombaton nem lesz csak Pénteken,mert a Pénteki Pénteket ünnepeljük ami Péntek és 13.ikára esik!de akkor is csak ilyen lájtos füvezős kokainozós beivós kúrvázós buli lesz,semmi extra!
Szombaton he itt akarol aludolni akkro csipogj hogy legyen szállásod időben!
mikor lesz ?
motoros felvonulás alsóőrsről indulva. Aszittem megy a csapat.....
Maci!
Mi lesz szombaton? Bár nekem úgy tűnik életem első és remélhetőleg utolsó szobafestését kell lebonyolítanom aznap...
Én mini Moto Gino -ra felügyelek. (mama dolgozni megy)
szombaton kik jönnek?
és azóta áll a garázsban?
Hát akkor hajrá Nekem 5 nap alatt meglett az 1000km
Még én se húzhatom teljesen, most kb 1200-on állok.
Szevasztok!

Sok boldog névnapot Gyulánknak!
Remélem már otthon fetrengsz részegen.....
Hello!

Hm...430-on, úgyhogy a jövő héten irány az ezres eszervíz, és akkor már nem lesz annyira tötymörgés az utakon...de persze azért csak ésszel!

nem, csak még bizonytalan vagyok, na meg egy slk merci szarakodott előttem

a jogok tudója, a rend derék őre, a klán szabálytisztelő példaképe
én meg azt hittem azért maradtál el a nosztoriban, mert 90eztél
most nullán, de volt már ma 130 is városban...
Na mennyin áll már a km óra?
Senki sehol?

Akkor később visszatérek!

Üdv:

G!
Aloha mindenkinek!
hol? Dolgozóba...megyek szombaton, megsimogatom azt a kis édes buksidat. Fűzöm az asszonyt, hadd aluggyak ott. Lesz buli? Mer akkor megkettőzöm az erőfeszítéseket
A maláj kurvákat ,meg a füvet ne felejtsd el (őőőőő persze nektek gondoltam,mert nekem van asszonyom,a fű meg a nyulnak kéne)
Mikóóóó költöző vazeg,a telefonom már 100 sebböl vérzik!
mindjááá dupla selftopic?
Gyeereee is mmeee máá nagyyon várunk azt dinom-dánom és utána akármit csináltam nem bánom!
Vagyok!A motorozás diffundálja hogy jó lelki állapotban legyek és stabilizálja is!Dél körül rossz mert olyankor mindig hívott hogy megyünk kajolni!Soxor megyek a Pistához a helyszinre és a temetőbe!Keróztam is neki egyett!
HA többlet melód van cakk cólgyáá azt küldd me be tudok cseggiteni!
Én ma egy 900as Hornetet ettem meg pedig elötte reggeliztem!Pontosabban jött mögöttem és megpróbált lehagyni a négysávoson Várpalota felöl dé én vissza kettöt és durr/nyél és mi történik,elmaradt mint egy nagyobb összeg aztán Veszprémnél komótosan(170km/h) mentem,mellémért és intett!A kék motorja is elsárgult az irigységtől!
Gyóó munkát all,megyek mert wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!
nem unatom magam!látod Macci milyen gyóóó elvagyóó!
De most Te hol vagyol!
Meg a Mr.Haya?
selftopik