Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lessz,ami lessz....
Gyáva népnek nincs hazája!
Cevacctok!
Kykee!Köccke,gyól vagyok!
Nálatok mizu?
Látom sok vót ahúsvéti képekből!
Nálam a locsolkodást a moci,meg az autó sínylette meg!
Rovartalanítási technikákat vetettünk be Mr.-nével+temetőjárat vót.....
Most pedig elkezdtem inni! /masszívan!/
nivojff.hu
Igen, ezt hívtam!
De foglalt volt és egy hang mindig bemondta, hogy épp tarka van vonalban!
előzésnél hívtad ezt a számot? ők mondták mennyire húzd?


köszi szépen a telefon számot. Megprobálok vele beszélni.
Ja és persze el is postázza,ha kell!
Hali!Bocs,hogy bepofátlankodok az oldalatokra.Rövid leszek.drBai!Hívd fel ezt a számot:06/30/34-38-235!Ő egy keszthelyi srác.nagyon jó gumijai vannak olcsón!Én is ott veszem.Hali!
sziasztok nem tud valaki 180/55/17-es használt gumit ELADÓT ?
Helósztok!

Nem tudtok véletlenül egy boltot, ahol utángyártott kiegészítőket lehet venni GSR-re?
Szevasztok!

Tutis!
Jól fogod bejáratni ne aggódj!
Ha beleolvasol a bejáratás topicba, láthatod, h sokan sokfélére esküsznek. Hamar eléred az 1600ot és utána már nem lesz gondod erre
Az 1000es olajról meg csak annyit, hogy hallottam szerelőtől olyat is, h szerinte akkor sem lenne gond, ha nem cserélnék lenne 6000ig.
Elég vegyesek a vélemények a bejáratással kapcsolatban, tégy a saját belátásod, de inkább a szervízkönyvben leírtak szerint.
Üdv
Hi tutis!

Már tegnap leírtam.....
Én 800 km-ig 7000, max 1x 2x előzésnél 7500-8000, Sőt lementem Győrbe folyamatos tempóban
aztán 800 km -tól 10500-11000, aztán 1000-es olajcsere, hazafele belement még 300 km, és kb. 1350 km-től adom neki rendesen!
Hát nem tudom, máskor meg azt olvastam hogy erős kigyorsításokat kell csinálni, ne járassuk a motort huzamosabb ideig egy fordulatszámon.
Én állandóan gyorsítgattam a max furdulatszámig, majd visszavettem a gázt hogy lelassuljak, mejg megint gyorsítás.
Most akkor mi az igaz? A nagypapatempó, vagy a motor terhelése időközönként a megengedett fordulatszámig? Ki hogy járatta a motorját?
Azé ne igyá ám hé !
Szeva Mindenkinek!
Tutis
az a lényeg hogy most azért nem szabad neki nagyon húzni mert szar olaj van benne és az nem ad megfelelő kenést nekem ezt mondták! Ha megvan az első csere akko meg azé lehet neki kenni mert akkó van mi kennyen!

Sziasztok megyek is lócsóni mert a család megharagszik ha nem teszem.
Nem is nagyon a fordulatszám miatt aggódok, mert eléggé változatos tartományban motorozok, csak pl az 1.2.és 3. sebesség még eléggé hangosan kattan. Feljebb más kisimult a váltás.
merre laksz pontosan?
lefényképezett az asszony?
Na lépek csicsikálni. Csöves.
Hát így készül a húsvéti tojás!
engem 170-nél a pályán tolt le három sportmotor....meglepődtem, amikor láttam őket a pillantóban. Húztam is kifelé
Majd megtudod te is, ha lesz trónörökösöd!
Jót jöttünk mi is hazafele! (bár pár idióta megkísérelt minket kinyírni, de sikerült kivédeni a támadásokat)
Nekem 200+-nál lett egy 5-6 cem átmérőjű bogár fröccsnés a plexim közepén...... hát, nem vagyok egy ijedős gyerek, de egyből elengedtem a gázt!