Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt mami is megjegyezte,este lenyírom azt is!

19001
Motoroztok?
Merre jártok ?
hali, ma volt valaki fenn dobogókőn? 3 gsr is jött szembe a kanyarokban... kira idő volt
na és mi volt tegnap este? Megvolt mind a két whyskisüveg?
minnyyááá megyünk sokan akkor legalább hamarábra végzel és jöhetöl gurguladznije!
szerintem az arcoddal kezdj, tegnap nagyon szúrtál
én meg indulok füvet nyírni.akinek van kedve jöjjön a ketünkbe!
indulunk gurulni akunek van kedve jöjön fél-óra mulva az almádi mol kuton.
nem, nyugi volt. De ha maradok......
Három hét múlbva ott vagyok.
Selftopic!
Maci!
Nem volt szitu ugye?
Kétszer úgy szétvágódunk mikor jössz!Ez gari bammegg x838389+COCO CHANEL
Mentem Kittyzni!
Majd csörizema plastikodat ha free vagyok!
PÁááááfráánnyyyy
Mia a Gabaj?
méé káromkodol?
tutis!
Egy cseppet se aggódj a szürke miatt ami ezüst,mert a legszebb!
De ezt itt mindenki tudja csak irigykednek azok akinek fekete van mert az ezüst az ritka és jobban is összerakták!
Jobban kiadja a formáját és lakkozott!
mert nem szóltam hogy hova és ha nem tudja az ember hogy hova akkor nem is tudja azt hogy hova!Igaza van csak nekem kissé destagnált a softim és elgurult az info,hogy hívjam mert én úgy gondoltam tudja hogy hova!
MMMAACCCI!
Megmondom neked őszintén,hogy tudtam,csak nem akartalak vele idegesíteni!Viszont minden elismerésem a tied hogy szépen megoldottad!Most már két vágott farkú kutyuka van a klánban!És mennyivel gyorsabban is megy mert a levegő máris áramvaonalasabban csapódik vissza a farokrészre igy azt mintha még tolná is
Oszt miért bántódott +,mikor azt beszéltétek,hogy odajön?
Háááájjjjjjjjjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiii!
Most beszéltem Bélával és mikor megyünk gurulni szóljunk nekije!Megbántódott álltalam,hogy nem csöriztem meg a plastikját mikor mentünk a K.K.ékhoz tegnap este!DE a holnapot már megemlítettem nekije!
Nehari hoolii
Mr.Hayabusa!
Részvétem fogadd a legnagyobb tiszteletben!
Minden ok?
Helo Gabaj!