Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

duma. Nem mertél jönni csapatni
BlacNet-nek programja volt, én meg jöttem haza a gyerkőcért, mert a mama dolgozott. (holnap is fog)
szombaton kykeeval verettük kicsit. Én nem vagyok még elég gyors a kanyarokban, de nagyon király volt. Ti miért rohantatok el?
Valami nyuszisat én iderakok...
képzelem hol tudott ruhát venni és mennyibe került.....
Én 800 km-ig 7000, max 1x 2x előzésnél 7500-8000, aztán 800 km -tól 10500-11000, aztán 1000-es olajcsere, hazafele belement még 300 km, és kb. 1350 km-től adom neki rendesen!
na most már mindegy.....
kykee, te is ilyen leszel, ha ennyit zabálsz vazze.
Mondja ezt egy szelíd, nyugodt jogász.....
Amúgy szerintem az ezres olajcsere a legfontosabb, utána már nem nagyon kell rá figyelni. Bár én is betartottam a szabályokat, 1600-ig 10500 fordulat fölé nem húztam. Hejj de nehéz volt elengedni akkor a gázt....
( úgy tudom, az első 800 km a max. fordulat fele, a következő 800 a max. fordulat 3/4-éig lehet. Ami 10500)
ez való nektek, nem motor
Ki érti ezt ?

Locsolásra azért még alkalmas ?
11.000-et mond a gépkönyv 1600-ig. Aztán tiltásig
Milye nagyobb? A füle vagy a farka?
Az utcabeli öreglányok örülnének neki.....
Laca! Laca !

Nem értelek!
Motoros oldalra ?
Na de ilyet!
Csupa fűűűűűl nyúl !
Bocsika !

Csupa fa.... nyúl !
Kellemes húsvéti ünnepeket!
(Nekem is KELL mennem kocsolkodni, pedig az aszott öregasszonyokat itt az utcában legfeljebb meg...... kéne, nem locsolni...)
Nem lakom messze tőled, ha esetleg jössz túrákra, összefuthatunk valahol.
Pl. tegnap is a búcsúztatásra menet a Shell kúton találkoztunk az M0 mellett.
Én is mindig kigyorsítottam a bejáratás alatt. Sőt lementem Kunmadarasra 7000-es fordulaton, bejáratósan. Egyenlőre semmi baja, most 13800 km van benne.
Nyugodtan kenjed neki!

Szép ez minden színben, de a FEKETE a legszebb!
Nem lesz káros!
800 km felett már húzhatod 10.000-ig neki
Nem is aggódok, sőt, örülök hogy szürke lett végül, nagyon szép így!
Ma 845km-en áll az óra.
Megnéztem mit tud 9000-ig, hát a szám mág most is fülig ér pedig már leszálltam róla
Ma is kicsit erőszakos voltam vele, eléggé erős kigyorsításokat csináltam. Remélem ez nem lesz később káros
MÁRMINT A SZŐRT A FEJEMRŐL.