Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza kezdet a szezonra!
Joccakát megyek alunni!
Mi van máááááá?
Szeva Mr.Hayabusa!
Bármire csak a tankbeömlő mérete kell hogy vannak a tankcsavarok méret tank hajlása és mehet is a marás meg hegesztés meg csiszolás meg festés meg meg meg jobb lenne látni a tankot de ha ezek mennek megoldható.
részvétem Mr.
Mi a f... van már? Nemhogy születésekről szólnának a hírek!
István, hogyan lesz az indulás?
kykee, sikerült amiről beszéltünk?
Gino!
Én nem!Nem pucolok krumplit!Arra van kézilány!
Bocsesz,lépek!Meghalt egy BARÁTOM!Most kaptam a hírt!
Ne álmodj, ha ébren vagy!
Te csak szeretnél GSR-en ülni!

Különben is, te abban az időben javában krumplit pucolsz még!
Én vótam!
Cakkk csaltam! . .
Ma reggel kb. fél 7 körül a szentendrei úton aquincum környékén gurultam a kutyukával és láttam egy fekete GSR-t két sávval mellettem!
Nagyon felém fordult és megnézett a motoros.
Nekem el kellett kanyarodnom, ezért nem tudtam megállítani vagy mellé menni 1 picit, hogy szóba elegyedjünk.
Ki volt az? Jelentkezzen!
Blacknet!
Örültem,hogy megismertükődttük egymásotot!
Gyó fej vagyol!Ne ronsd el!
De én úgy érzzem,hogy taliztunk mán valahola? ,
Kereccem az ígért képet Neked,hogy milyen lesz Rosinante!/cakk a tollas indiány nyem lecc rajta...,majd valamit keresek még helyette!
Ha tudod a pénzbeli végét, üzizd meg! Bár engem most nagyon kifosztott a kocsira való költekezés....
Azért ha megvan az ára és occó, akkor valahogy megpróbálom megoldani a zsét.
Addig is, köszke!
Tittelet!
VAN MUZSIKA A VERDÁBAN!
Tötti Gino!
Hooligan!
Busára is tudol csinyágatnyi cameratartótt?
Meeee köllenye!AZ ERŐ LEGYEN VELED mielött válaccolnyál!
Szia Gino.
Azt még nem tom mi pizzz lessz most beszélem meg majd a kölökkel, de úgy tervezem hogy a vége ne fix legyen hanem leszedhető és bármilyen kamera foglalatot lehessen rá fogatni. De amit én is csináltatok az az alap foglalat ami a bolti kameraálványokba is van.
Szerintetek mennyire véletlen és nem kész akarva ha 3 motoros megy az első mögé bevág ugy hogy gyakorlatilag az első még érz a szelét?

Nem tudom ki az akivel hasonló FIGYELMETLEN előzés már megesett?

Ehez mennyire kell figyelmetlennek lenni?

Na akkor mi jár neki?

Mondtam tarka igazad van robot lessz!
Szasz hooligán!

Bocsi a késői válaszért.....
Mi pézbe lenne egy olyan kamera álvány és milyen kamerát lehet majd feltenni rá?
SZIA IVECOSLACA!
Üdvözlet Mindenkinek!
ne aggódj a pszihikai terrort megkapja tölem garantálom igaz ha kicsit csökönyös akkor nem csak pszihikai lessz!
Amugy kérdezd meg a Kykee-t hogy milyen faszi és hogy ment mindenhol mert arra nagyon ismerik hidd el szerintem azt gondolta hogy a hülye motoros majd lehúzódik mert én jövök ilyen faszkalap ez ugyhogy jár neki a verés havi legalább egy. Különben az ilyen hamar elfelejti mit tett, ez csak pusztán emlékezet frissítés semmi több nehogy legközelebb ne figyeljen.
Az Olasz autók műhelyénél ahol csak Mergák és Bömbölők álltak?
nem fog lehülni annyiraés azt a 20 másodpercet kibirgya!
Szevasztok egyorrúak!

Lesz "tiltásos sorozatlövés"?
Mert ugye azt illene meleg motorral elkövetni. Reméljük nem hül le nagyon addigra.......
mingyá menek haza és melózunk 1 picit kovikkal a zsoltinál.
Mit te csinájjol tarka zsivi1?
ez így jobban hangzik.
lesz időnk elrendezkedni.
Oda semmi kép!Ez is bőven elég lesz!Meg véletlenűl se legyen semmilyen gond!