Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igazolványodban elég szarul néz ki a lábad,
a múltkori képen nem látszott, hogy a combod is lenyúztad.
Hogy vagy Laca,
gyógyul már a lábad?
Remélem hamarosan jobban leszel és újra tudsz gurulni, legalább egy étteremig
Ezt elfelejtettem:
Ez nagyon jó!
És milyen találó.....a múltkori 10 perc alatt teljes pszichologiai képet alkottál rólam.....de a 3.-at nem értem......amúgy tényleg agresszív vagyok, de csak a teherautóval.....
Akkor csak halkan, lábújjhegyen írom, hogy a Laca CSAJOZIK CSAJOZIK CSAJOZIK
Persze mindez nem elég,
még motor helyett suzukit is vett
Nincs itt csajozás! (psssszzz....a párom is olvassa...)
Laca =
Lógós
Agresszív
Cezaromániás
Agyament
Mizujs Laca,
elgurult a gyógyszered, hogy ilyen hülyeségeket beszélsz?
Szerintem agyadra ment (volna, ha lett volna) a kényszerpihenő
Áhhh, csak úgy jöttek a szavak......a második verzióért kár volt.....

Épp ezért büntetésül Ti találjatok ki valamit a LACA mozaikszóra! Csak negatív értelmű legyen! Azért túl kreatívak ne legyetek....
Szia Rece!

Nem akartalak megbántani, sőt! Idéztél Te már itt olyan műből, amiről azt se tudom, eszik isszák vagy olvassák.....csak alkalom volt egy poénra!
"Kedvenc feleségem" hmmmm, tudtad, hogy büntetik a többnejűséget? Amúgy az ízlésével is baj lehet, hogy felül a gépsárkányodra, de lehet, hogy a hangvilla helyett egy szép Suzuki jelet ragasztasz fel rá.....na nem mintha csak a márkajelzésben különböznének.....
A fölsőváros az újhíd környékén az ó városi oldalon van?
Nem nem sűlyed el................. szerintem
Napsugaracska eksön nem benő?
Ace!

Felsővároson lakom ha jártas vagy rokoni kapcsolataid révén akkor tudod merre van
Ezt nem értem.. a magas vizállásban elsüllyed a jetboat?!
Ha jössz (jöttök) jelezzétek és legalább személyessé tehetjük a virtuális kapcsolatot
Tényleg benőztem? Csak én nem tudok róla? Legutolsó infóim szerint a ma oly divatos szingli vagyok!
Hidi,

gratula, hogy eljöttél, mikor indultál vissza és mikor értél haza?
Gondolom nem reggel, vagy??
Szép jóreggelt mindenkinek!
Látom volt termés rendesen
Laca benőzött, doc-al együtt. Most kié lesz a bringa? Megmérkőztök?
Mizujs a szombati nappal kapcsolatban?
Én a kedvenc feleségemmel és öt v hat másik baráttal megyek Kapolcsra ahol még SOHA NEM JÁRTAM (Laca). Bár számtalan becenevem egyike művészúr volt, valszeg a művészetemet még a művészet völgyében nem óhajtották elismerni és kitüntetésben részesíteni, na de majd most szombaton
Szval, ki mikor hova megy Steve, Kykee, Dody?
Doc, valamikor legurulok Szegedre a rokonságom egy része ott lakik. Tegnap hívott az uncsi tesóm, hogy hajtsunk egyet tiszán a jetboatjával. (persze az áradás miatt jelen pill. nem műxik).
Merre laksz Szegeden?
Ezek szerint nem bennem van a hiba...
Próbáltam megfejteni, de nem sikerült!
Köszi Hidi teljes a megvilágosulás!!!
.. nem lesz tovább ingyenes.
Üdv Kykee!
Szombaton megyek felétek!
Jó lenne megbeszélni a részleteket a 22.-i túrával kapcsolatban. Úgy mint, útvonal pontosítása, hol állunk meg (pihenő helyek, látványosságok, stb.), hol kajálunk, meg ilyenek. Tőlem beülhetünk a Piazzába is!
Upsz, tényleg .

Az kettő között, annyi volt a különbség, hogy a fizetősön feleannyi a létszám, többször kerül sorra az ember (bocs, az esetemben a nő), és sokkal személyreszabottabbak a tanácsok.

Az ingyenesen pedig elmondták a "szakma szabályait", és addig gyakoroltál ameddig akartál ill., amennyi idő jutott neked.

Biztos, hogy érdemes elmenni a fizetősre, főleg, ha nem további ingyenes.
Szia Kedves Hidi!
Voltak ám itt kérdések, ama rendőrmotoros továbbképzéssel kapcsolatban!!!
Szevasz Laca!
Egy költő veszett el benned!!!
A Hidi biztosan lehelt volna egy csókot a homlokodra, mint múzsa!
Sajnos a második verzíóval ezt a csókot sikerült egy seggberúgásra változtatnod!!!
Jó, tudom a költői szabadság, meg a szárnyaló fantázia...
Sziasztok!

Köszi Abdul, még nem láttam , de azt nem írták, hogy a karbeszt lecserélik-e! .

Kedves laca, dehogy sértődöm, de tegnap a műmájerekkel gurultunk az eringen, s most értem haza ...

panizzi - képzeld, - teljesen fantáziátlanul - ez a nevem
Szia!

Ügyes voltam.....de nagyon....

Egy kicsit elcsúsztam, persze védőruha nélkül.....
laca mi lett veled ott az adatlapodon van az a sérülés
Július 8-án inkább engem látogassatok meg a Szlovén tengerparton...kb 500km, és szinte végig autópálya...egy Gsr-el, ez elég gyorsan lenyomható!

Nos?
Jelentkezők??