Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De azért lekeptad, hogy legyen jó mociról is képed...
Üdv Srácok!
Látom mindenkinek zajlik az élete, ki kabáttal, ki rövidgatyával, ki pedig dekoratív Hölgy társaságában boldogította magát a hétvégén.
Én szombat este telefonon beszélgettem egy barátommal, akinek sikerült a párbeszédünk alatt félig frontálisan ütköznie egy autóval. Nem volt kellemes élmény élőben végighallgatni a balesetet és utána a kva csöndet hallani... szerencsére a srác agyrázkódással megúszta, de a kocsija totálkáros lett. A másik autósnak nem lett baja. Szóval óvatosan az utakon bármivel is közlekedtek!
A mostani hétvége Kykee nekem nem jó, a munkatársaimmal a bükkszéki utcabálon fogunk részt venni. A tavalyi buli után ez nem is volt kérdéses, hol töltöm ezt a hétvégét!
Szevasz Kykee

Nekem kimarad ez a hétvége. Szüleimet látogatom az ország másik végében. (Békés)
De jó gurulást nektek.

Badlac
kykee!

901 volt az a 109
Kisdobos becs szó legalább írni többet fogok még ha majd ezt a kérésed meg is bánod ..nekem pár hét óta nincs vége a hétnek így teljessssen mindegy hogy szombatnak vagy vasárnapnak hívják a napot
A társaság meg így "látatlanban" is tuti jó! Puding helyett meg inkább sört kérek!
HOVA HOVAAAA? Akkor lesz új gumi a drágaságon, és túllesz a 12.000-es szervízen...
Sziasztok!
melónak vége!gurultam!üdv!
HIDI?
STEVE?
RECE?
BADLAC?
LACA?
TI JÖTTÖK SZOMBATON!?
KI JÖN MÉG?
Csőposta Doc!
***-109 volt a rendszáma a kék GSRnek!elég szomorú hogy nem nagyon szólsz bele,csak sztendbájban nyomod a topicot!Ja meg tényleg a GSR KLÁN WORLD DAY-en sem voltál jelen!DE MOST!IGEN MOST, BEPÓTÓLHATOD,SZOMBATON BALATONKENESÉN!SZERINTEM MOST IS LESZÜNK EGY TUCATNYIAN!ugye Steve!
A puding próbája az evés!ne maradj ki,ne maradj le!ez egy jó társaság!várunk Téged is!üdv KYKEE
A képen az látszik amibe majdnem beleléptem(kutyagumi),de GSRt meg LÁTTAM és ennyi!e
Halidéj kykee!

Ha kék GSR-t láttál akkor az nem kizárt hogy én voltam ! De ha nem hallgatod el szömérmesen hogy hová tervezed az utazás és időd is engedte volna biztosan láthattad volna a "kék révületet" na meg boldog tulajdonlóját Mostanában inkább csak readonly vagyok hozzászólásokkal nem terhelem a fórum amúgy is pörgő ritmusát de figyelemmel kísérem a KLÁN minden rezdülését. Aggodalomra semmi ok mert a radar ugyanazon oldalán vagyunk csak szabadidőnek vagyok szűkiben és ezért maradok ki az eddigi megmozdulásokból. Az időjárásrta meg a távolságra jobb lenne fogni de nem az oka.
Ízléses a tálalása a levesnek!
Gondoltam hogy nem a gulyás üti ki a szemed!2,5 dl 390huf
Az asszonyom "VAN" horizontban!de ha lehet kérnem a gulyásra koncentrálj!
Nem tessék lássék,de azért büszke vagyok!
Te Kykee,
há millyen gsr-t emlögetsz te, dejszön az egy motor ott a képön, nem is akámillyen
Az ára egy százas, de sajna nem magyar császári és királyi forintban
Szeva Kykee,
jól néz ki az a "gulyás", menyiéé mérik oszt hun ?
Nekem is , nekem is
Szevasz Rece!
Komoly a dzsekid! és mi az ára?
Szia Napsugár!
Bármit el tudsz intézni ha szépen megkérlek???? PSSZT STEVE!
Aloha Steve!
Nem vagyok eltűnve csak nem voltam netközelbe! Remélem jól vagy és sokat motoroztál!KM állás 3718!
Július 8. Kunnmadár még távoli nekem hogy érdemben tudjak reagálni rá!Cb is ebben a helyzetben van,
de elötte egy héttel már tudni fogjuk! Köszi a meghivást!
Igen nagy tisztelettel köszöntelek Titeket Kedves Barátaim!
Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje és kellö képpen kimotoroztátok magatokat
!én Szögödön voltam szombaton(autóval)vasárnap meg család day!Láttam is 2 GSRt,meg 1 kutyagumit a járda szélén és majdnem beleléptem!mellékeltem a képet!De ettünk finom Szegedi Gulyás levest is!Most tudtam net közelébe férközni!tudom hogy nem hiányoztam senkinek,de gondoltam bekukkantok,
hogy mi van veletek!Látom tötént ez-az,föleg Laca storija döbbentet meg!sajnálom is ami veled történt!
Én meg húzóm neki rövidgatyában,papucsban,ujjatlan pólóban!Kellő intés nekem a történeted!
Jól nyomja a HIDI is és kecsesen mintha a lovon ülne!
Június 23-24-25 Balatonkenesén 3 napos motoros találkozó!aki tud jöjjön!
Szia Kedves Hidi!
Engem is érdekelne, mennyire érezted hasznosnak a képzést!!!
Meg hogy a 20e forint befizetés, arányban volt e azzal, amit kaptál érte?

Még a végén Rece apóval benevezünk egy körre!
Motorosoknál is érvényes az arany igazság: Jó pap, holtig tanul!!!!
Sőt, talán csak itt érvényes igazán...
Hidi,
milyennek találtad ezt az oktatást?
rendesek voltak? Hülye kérdés, egy ilyen bombázóval hogyne lettek volna rendesek, a fiúkat ütötték rendesen?
Miket kellett csinálni? Meddig tartott stb.stb.
Szia Hidi, köszi az infót
Sziasztok!

Rece, ezt a motoros rendőrök tartották, a motoroskepzes.gportal.hu... oldalon megtalálod a részleteket. A múlt héten az ingyenesen voltam a Hungaroringen, tegnapelőtt pedig a kiképzőbázison, és az 20.000.- Ftba került.

Steve, igyekszem a 22-i motorozásotokban részt venni, nagyon kedvesek vagytok.
Mivan veled te Díszmagyar
Nem cikiztem csak motoros rucinak kicsit furi
A dzseki száz ajróba került. Van benne egy kivehető membrán, amitől az egész tök légias lesz. csak egy háló szerű anyag.
Szabadidő utalvánnyal együtt kaptam!!!
Csá Laca,
sajnálom nagyon az esetet de tanuló járatnak megtette.
Inkább így történjen valami, mit komolyabban.
Én is zakóztam már kb 30-40-el úgy, hogy a biztosító egy milla kárt állapított meg.
Persze kölcsön motorral azt már gondolom mondanom sem kell.
Meg gyári árakon számolva mindent, normálisan nézve sztem nem volt több 3-4 kilónál
Ha majd megjön a nadrágod, akkor legalább nem fogsz esni és kész, rendben?
Addig is gyógyulgass.
Szeva Laca!
Látom a humorérzéked nem hagyott el!
Még jó! Egy kis karcolás nem ok a szomorkodásra!
Ezt az esetet amúgy is úgy hívják, hogy tapasztalat gyűjtés! Azért én mégis azt mondom, inkább a más hibájából okulj legközelebb!!!