Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém sokkal csúnyább,és kopottabb,egyszer nem szóltak még....
meg bammeg x10!
hát hogy fogok ezek után aludni!dobtam két sanaxot úgy megréműltem! wwwwwwááááááááááá!
milllen mms-t?még nem!
megvan de csak a széléjén.
megkaptad a mmst?
tarka tesó!
kaka hát én nem mondtam,hogy nem,de az egy egész hat még megvan!szerintem!
megkaptad a mms-t?
amúgy télleg kaka a gumid!
na tessék a gunin:


kérném a véleményeket,főleg thebeartól
megvan
köll a pin tesó!
Jó napot szebb időt mindnkinek!
tarka a pin:2222
Milyen nőt újitottam?van jelentkező bőven!majd még meglátom hogy melyik érdemli meg!Ez csak a tákprodukciójától fog függeni!
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)
- Thebear + 1?
- Kykee + 3
- Steve
- Tarka + 1
- Gino
- Mr.Hayabusa
- g0nzales
- Abdul
- Ricardo
- YieSS
- Kovik + 1
-Szoboszlai Tomi SV650
-Szoboszlai Peti Fz6
-Szélely Balázs R6
-Illés Tibi Gixer600 ?
A tempót illetően nem javaslom a gyors, meg lassú csoportok létrehozását! Egyrészt nem is leszünk annyian, másrészt ez a havonta egyszer megtartott közös(!) gurulás ne a versenyzésről szóljon. Minden egyéb napon téphet ezerrel aki akar! Ezen a túrán azonban mindenki a leglassabbhoz kénytelen igazodni, azért közös gurulás a neve!
A tempót az öregek ismerik, az se nem gyors, se nem lassú, dinamikusan haladunk, de nem ész nélkül! Országúton kb. 110, lakott területen 60-70-es tempóban. A megállások alkalmával lehet szólni, ha valami nem okés a tempóval vagy mással kapcsolatban.
Ezt már tavaly is megtettem és most is kérem, hogy a spillerek a csapat végén haladjanak, mert ott mindig nagyobb tempót kell menni mint az elején. Ebből következően a nyugodtabbak a sor elejére helyezkedjenek az indulásnál!
Ismét túra szabályok menet közben:
- Ne előzz, illetve csak akkor, ha ez feltétlenül szükséges - pld. ha biztosító vagy és fel kell zárkóznod, vagy ha át akarod venni a vezetést.
- Ha megelőzöd a vezető motorost, akkor vedd át a vezető szerepét is. Ha átveszed a vezetést, akkor a tájékoztasd a vezetőt arról, hogy miért teszel így. Használd a kézjeleket. Ilyen előfordulhat, ha meg akarsz állni a következő parkolónál, benzinkútnál, vagy jobban ismered az utat, stb. Ha szerpentinen akarsz döntögetni és gyorsabb vagy, mint az első motor, akkor inkább előzd meg, minthogy állandóan a nyakára fuss, vagy maradj le és hátul éld ki magad.
- A motorok közötti követési távolságot tartsd be, ez legalább kétmotornyi legyen.
- Jó, ha a motorok a sávon belül zippzár alakzatban követik egymást. Erősebb fékezésnél így az előtted haladó mellé futsz be. Amerikai autópályákon gyakran előfordul, hogy egy sávban két motor folyamatosan egymás mellett halad. Ez Európában tiltott dolog, szűkebbek a kanyarok és sokkal gyorsabb a közlekedés.
- Ha meg kell állnod, jelezd a mögötted haladónak, hogy kérsz e segítséget vagy nem. Ha nem, jelezd a többieknek, hogy menjenek tovább.
- Figyeld a mögötted jövőt, te vagy felelős azért, hogy ne vesszen el. Ha lemaradt volna, akkor várd be az útkereszteződésekben, vagy a lehajtóknál.
- A saját tempódban motorozz, ne tedd ki magad veszélynek, ha úgy gondolod a csoport túl gyorsan halad. Előbb-utóbb megvárnak. Különösen veszélyes, ha a kanyarokat lassabban veszed és az egyeneseken akarod behozni a lemaradásodat. Ha ezt csinálod, előbb-utóbb nagy valószínűséggel kiegyenesítesz egy kanyart.
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)
- Thebear + 1?
- Kykee + 3
- Steve
- Tarka + 1
- Gino
- Mr.Hayabusa
- g0nzales
- Abdul
- Ricardo
- YieSS
- Kovik + 1

Aki valamilyen okból mégsem tud jönni, az legkésőbb 29.-ig nekem jelezze!
Jó sz@r az idő , de inkább most legyen ilyen mint 31.-én.!
Jóóóóóóó reggelt Motorosok!
Köszönöm!
Szerintem is szép a szürke, nagyon tetszik a kis édes
Egész este nem tudtam aludni olyan izgatott vagyok. Ma fog a bank visszajelezni. Remélem jó hír lesz
Majd beszámolok.
Jó esét alvó all!

Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)
- Thebear + 1?
- Kykee
- Steve
- Tarka+barátnő.(ha lehet)+pár ember,holnapra megmondom mennyi
- Gino
-Mr.Hayabusa
- Hejj de szívesen mennék, de lassan osztódik az asszonypajti! Majd csörgök, remélem időben! (Laca)
- g0nzales (ha nem reggel 8 előtt indulunk valahonnan csajágaröcsögéről, ami minimum 100 km Budapesttől)
- Abdul - ott akarok lenni, de a gumivásárlás kicsit megcsappantotta a költségvetést erre a hónapra , majd meglátjuk, igyekszem...
- Ricardo
Megprobalok en is jonni a turara.
csaó!
Én sem akarok gyors tempót menni, gyertek nyugodtan!
Max. lesz egy külön lassabban haladó rész.
Jó éjt!
Akkor napközben ki kell jönni a traguárért.