Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ceva Kykee!
Éberen!
Tesó most látom,hogy jön a Mohos Ádám és a Zozi?Ismered Őket?uhh velük vigyázni kell!Nagyon nagy motorosok!visszarakják a mások álltal lerugdosott tükröket,köpködnek a bukójukba,leteszik a kezüket a kanyarba,tankolás után nem fizetnek nekik egy sört,állandóan betartják a szabályokat,pffff én igy lehet,hogy nem is megyek!
Battameg baammmeg ez egy GSR!
Na ezzel lehet repeszteni 200 fölött is lazán!
Húhhhh,milyen érzés lett rajtam urrá!mintha ki akarnám próbálni végre...............
nekem tetszik.
ilyen lett. Thx. Yikess
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)

- Hooligán da Béla + Petra (aki kölcsönadja kykeenek a felnistűl a gumiját a műszakira!)
- Thebear + 1db MZ
- Kykee+Beus+2(ha addig nem tákolom szét magam,és visszakapom a kutyukám törzskönyvét és lesz
típí) (ha egykerózhatok)
- Steve GSX 1400 (ha a kykee egykerózhat vele)
- Gino (ha nem fenyegeti meg az autósokat menetközben mert kimennek elé)
- BlackNet (ha addigra lapravágja a GSRt jobbra balra)
- Mr.Hayabusa -most búsul, mert nincs busa- (ha küldik addigra a vonatjegyem)
- g0nzales
- Abdul
- Ricardo
- YieSS
- Kovik + 1
+ Szoboszlai Tomi SV650
+ Szoboszlai Peti Fz6
+Mohos Ádám Xt660
+Zozi Honda Dominator
+Székely Balázs R6
+Illés Tibi Gixer600 ?
- Dody papa Bt 1100
- Syrus6 ( mennék, ha vihetem a labdát is és GPRS-en keresztül játszhatok a csapatban)
-ivecoslaca (mindenki vendégem egy italra az étteremben a kislányom egészségére!:)) + 1 motor (figyu tarka, valszeg a TL-el jön a srác)
tessék tesó:
De mi ez?
Sziasztok!

Lehet, hogy még jön két ember. Az egyik Gixer 1000 -el, a másik is valami 1000 -es vassal. :)
ész én isz, én isz ott leszek!
cá,cá!
még alszol Haya?
tarka tessó!
A mobilos küldetés helytállóan célbaért és káká ügynök stabilan eljuttatja a kiindulási pontba!
Észrevételezésem alapján arra a meghatározási véleményre jutottam,hogy ezzel prevncióval nem akart az én személyemmel kontaktuálni!


A tl helyett mivel fog jönni tarka úr?ha addigra nem készül el!he?
thank you,thank you,thank you,thank youszer 250.000
Ez a beszéd tarka bari!
Ott kell lenned!
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)

- Hooligán da Béla + Petra (aki kölcsönadja kykeenek a felnistűl a gumiját a műszakira!)
- Thebear + 1
- Kykee+Beus+2(ha addig nem tákolom szét magam,és visszakapom a kutyukám törzskönyvét és lesz
típí) (ha egykerózhatok)
- Steve GSX 1400 (ha a kykee egykerózhat vele)
- Gino (ha nem fenyegeti meg az autósokat menetközben mert kimennek elé)
- BlackNet (ha addigra lapravágja a GSRt jobbra balra)
- Mr.Hayabusa -most búsul, mert nincs busa- (ha küldik addigra a vonatjegyem)
- g0nzales
- Abdul
- Ricardo
- YieSS
- Kovik + 1
+ Szoboszlai Tomi SV650
+ Szoboszlai Peti Fz6
+Mohos Ádám Xt660
+Zozi Honda Dominator
+Székely Balázs R6
+Illés Tibi Gixer600 ?
- Dody papa Bt 1100
- Syrus6 ( mennék, ha vihetem a labdát is és GPRS-en keresztül játszhatok a csapatban)
-ivecoslaca (mindenki vendégem egy italra az étteremben a kislányom egészségére!:)) + 1 motor (figyu tarka, valszeg a TL-el jön a srác)


Ha nem lesz kész a Tl,kérek valakitől másik gépet.
Látom nem vagyódtok az éterben....
Este visszagyövődök,ledöglök addíg...kivagyok,mint vadcoca kilövés utány....
...Addig nem roccalkodnyi
Cijacctokokokk!
. . .
Ez a beccéd!Gratula!
má kákánál van a telcsi,úhhogy hijjába gyünné,ha csak azé gyünné.
Aszonta odamegyen.
Nme volt itt semmi féle káká!de ha gondolod odamegyek most és viszek hangot szórót!
mi légyen?
Na batta meg bammeg!megmozgatta don kykee a jobb karját!oda baszkodtam az asztalra!holnap 10kor megyek az okmányirodába a forgalmimért!vizsgáztatni sem kell eddig ott tart az ügy csak mutassam be az új gunint!
Szia Dodi-apó!

Épp akartam kérdezni, megy-e még a robogó?
Amúgy gratulálok hozzá, jó kis gép ez! Csak a márkájával nem vagyok kibékülve....(én hülye, lemárkáztam a Yamakkát, ezzel voltaképp elismertem... ) Valami jóféle kidörrentőt ne sajnálj róla! Biztos jó hangja lenne tőle.
Aztán nehogy a kákán is csomót keressél!
Tesó! Volt nálad a káká? Beviszi a nokia mittuoménhány10-est,mert nem jó a hallója!
Nézzed mán meg vazze! Kösssszi!
tesó!
milyen minőség?azért jöttél ide,mert itt a minőség!
Jó napot all!
Dody papa!
Mélységesen fel vagyok háborodva! mit beszéltünk meg?
Nem azt beszéltük meg hogy legurulsz hozzám a gépeddel!Nem fogom egykerékre vágni ne aggódj!
Most már a jogsimat is el akarják veni,mert 68km/h val mértek be!