Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezekneka gépeknek mekkora teljesítményük van? Mert nekem a 80 után rengeteg újat mutatot a 125.
Sziasztok!

Steve én is úgy tom,h halogatva lett a 17.-e!
Hát igen, vártam rá eleget!

Csak a Jóisten adjon péntekre olyan szép időt, mint ma volt, meg persze utána is igénybevenném a segítségét, az arkangyalom mellé még küldhetne pár melóst, hogy minden rendben legyen
Na, na.
5-en már voltunk jelentkezők!!!
Az is szép szám! Főleg a nullához képest...
Nem baj Ric!
A ninőség a fontos nem a mennyiség!!!
Úgy tudom el lett napolva (hetelve), a többség talált kifogást rá
Nagyon hiányzik már neked az a GSR!
Sajnos a józan ész is kevés néha, hogy kordában tudd tartani a jobb csuklódat!
Persze, de ez a többi topik forgalmát sározod

Néha már arra gondoltam, vissza kéne állítani 9900ra a számlálót, ez néhány embert beindított
Mi lesz február 17.-ével????
épp az a baj, hogy annyi van, hogy egy kis pesszimistaságosság kéne belém, hogy kiegyensúlyozott legyek

--nehogy hazaúton kerékre állítsam--
Naaaa, azért az első 5 topikban biztosan benne vagyunk!!!!
mondom: félre ne érts

Sajnálatos, hogy ilyen kevés hozzászólással is azt látod, hogy ez a legaktívabb. Bár ma volt esemény az elmúlt napokhoz képest

Bimbi, nyílj ki, bimbózz, csevegj!

(rutinos hozzászólással sajnos nem tudok szolgálni)
Ric!
Több optimizmust!!!!!
na hoppá !! Ebböl is látszik , hogy mennyire bimbike vagyok . Kitöltöm mindjárt
Miért lenne gond???
Csak kissé üres az adatlapod...
a robogót munkábajárásra használtam, kb napi 1km-t mentem vele. Tehát mintha nem is lenne

Sikerült többet mennem már 600assal és érzem az észt hozzá magamban
Vagy be tudom osztani - vagy nem
nem nem csak mivel beszélgetö társakat keresek (akik jó kis infot tudnak adni) , akik rutinossak és ahol irnak is. Már 5 forumban kerestem beszélgetöpartnereket de itt a legaktívabbak. Ha gond ,hogy itt vagyok bocsi lelépek.
Szeva Ricardo!
Ja, elfoglaltság az van bőven.
Szóval motort ne törjön senki (meg mást se) mert abból jól nem lehet kiszállni.
Hali!

"csumára húztam a gázt"

Azért írsz ide, mert erről a GSRre asszociálsz??
Félre ne érts, szívesen látunk
nem volt gond mert tovább is ment az út egyenessen csak kiváncsiság volt.
Szia Steve!

Te is elfoglalt lehetsz mostanában!

Sajnos olyan világot élünk, hogy a tisztességes, becsületes, vétlen embert igazát ebben az életben nem ismerik el és lehúzzák ott, ahol tudják. Jópár kollégámat bevitték a sűrűbe, átvágták, lerántották, aztán röhögnek a képébe, mert egyszerűen nem tehetnek jogilag semmit. Sz@r ez a rendszer...
Na erre mondtuk, hogy csak ésszel!
Jajajaj bocsi srácok , hogy belebeszéltem . sorry
hello!!!! Hát robogó után egyböl 600 - ra ? Nekem erösnek hangzik , mert egy kanyart sikrült kiegyengetnem ma a reptéren és csak 125 .
Üdv BlackNet!
Én sem tudlak semmi jóval biztatni. Nekem 2005 decemberében egy céges autó törte totálkárosra a 10 hónapos motoromat. Ember elismerte a felelősségét így a biztosító fizetett, de csak annyit, amennyit éppen ki lehetett préselni belőle. Kb. 600e mínusszal szálltam ki a dologból, annak ellenére, hogy közöm nem volt a balesethez!!!!!
Azóta is próbálom behajtani ezt a pénzt, ügyvéd útján nem sok sikerrel. Pechemre a cég külföldi tulajdonban van és innét kezdve reménytelen a dolog. Sajnos.
Azért fel a fejjel!