Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja kérjél számlát!!
Gyűjtögesd és minden év sziktóber1-én fizetem 1összegben!!
Fizeted?
Főleg ha majd motorral járok melózni (tavasztól), akkor mindenképp itt kell nálam.....
Taxi!!!!!
Csá abolcskei!

Felétek van hólapátolás?
Bocsi! Üdv még1szer !
Szentendre csak kb. 10 km lenne.
Csak épp az a lényeg, hogy ne kelljen autóznom a motorért. Mivel épp az a lényeg, hogyha én motorral megyek el, akkor a kocsi itthin maradjon.
Üdv a fedélzeten!
háj evriiiboodrii
Mi van a többiek csak nem mindenki bulizni megy?
Lehet,h Laca rendez vmi táncos hajcihőt!???
Nállam még mindig elfér,nincs kulcs probléma,viszont cirka 25km!
Nem. Ma délelőtt elhozhattam volna, mert a szalon nyitva volt 9-13 -ig, de nem tudtam volna este berakni ide a házba a kulcs hiány miatt. Itt az eső is esett és nagy szél volt/van.
Holnap elhozni sem tudnám és szintén elrakni este....

Így jártam, amiért nem gondoltam a kulcsomra....
Holnap sem férsz a vashoz?
Nekm nagyon nagy szerencsém van velük!!Fanni nagyon szeret náluk lenni,mert mindent megcsinálnak neki!! Persze van hátulütője is 2nap mire visszaáll a régi rend!
Én nagyon nem bíznám rá a fiam.....láttam, hogy milyen a sógornőm lányaival.
Kiccsaj a nagyszülőket boldogítja!!
Azért néha az anyósnak is van némi előnye!!
Buliba mentek?

Kiccsajal ki marad otthon?
Szia Gino!

Én itten vok,csak filmet néztünk eddig most meg készülünk belecsapni a Bp éccakába!
Kell 1kis kikapcs!
Hahó tagság!

Merre vagytok?
nem kéne
Azért vegyen 125-öst, hogy megtanulj motorozni és eljuss a 600-asig!
Nem azon múlik, hogy kinek van igaza és miben. Hanem, hogy sokáig lásson motorozni!
Amúgy pedig elméletileg hamar be fogják vezetni az "A" korlátlant 24 évtől.
hát igen arra 250es már nagy falat lenne neki
Melyik Mz-re gondoltál? Maximum egy 125-ösre......
ő megengedi én szeretnék 125öst de abban télleg igaza van hogy minek vegyünk 125öst erre az évre meg jövőre mikor 1,5 év és korlátlan
a társaságnak itt is a fele nem tudott komoly 125ösre ülni azon belül értek egy rs-t vagy mito-t mert az ns-1 tud úgy menni mint egy mz szóval ha ésszel használom gondolom nagy baj nem lehet.
ez előtt a honda előtt vígan bicajoztam majd egyp icit simoztam és a simson azért nem ezt tudta