Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz!

Emberfüggő, a lényeget már elmondták. Nekem is ez (lesz) az első mocim, azelőtt csak egy robogót használtam, tehát 0 gyakorlatom van. Ész kell hozzá, talán nekem is meglesz, de biztosat csak jövő ilyenkor tudok mondani. Ha nem találsz itt, akkor vagy az oldal szűnt meg, vagy én.

Vegyél GSRt!
és ma húztam csumára a gázta mocin.
én nem vagyok akkora mágus mint ti . Egy mazyola ns 125 honda tulaj vagyok 2 napja.
haho sziasztok!!!!
Üdv Geri03!

Nekem is az első nagymotorom,sőt az első motorom a GSR!! Csak jót tudok mondani és abban biztos vok,h megunni nem fogod,főleg ha csapódsz a Klánhoz,mert itt aztán összejött a motorostársadalom krémje!! Gondold el ha már Yamakkával is csapódtak a Klánho igaz Rece!
Üdv Geri!
Jól beszél a Kykee!
Minimális odafigyeléssel, tömény élvezetben lehet részed a GSR nyergében!!
Szóval ne habozz!
Üdv
Steve
Szeva Tesó!
Hívtalak telefonon, de nem vagy elérhető!
Csak azt ne mond, hogy éppen motoron ülsz...
Majd még próbálkozok.
Vedd csak meg de finoman az elején!nem bánod meg! Be fogsz hogyuzni tőle!főleg 125ös után!
Kykee!!
eddigi legnagyobb motorom az egy Honda nsr125 volt!!!
szerinted ez után túl nagy lépés lenne egy csodálatos GSR 600?
Geri03!
Nagymotornak?mi? ez csak nagy motor!Vedd meg aztán gyöz lepődni!Hány és milyen motorod volt eddig? Akkor nem kérdezted volna ha lett volna nagy motorod!
Ezt megveszed akkor max a B-Kingre fogod csak cserélni!
Szevasztok! Szerintettek a GSR 600 első nagymotornak megfelelő?? olyan motort szeretnék amire később nem unok rá és nem kell félévente cserélgetnem a motort!!!
Válaszotokat előre is kösszi!!!

Teljesen egyetértek Veled. Olyan jó hallani, hogy ilyen jó szívű embereket ismerhetek, mint amilyenek Ti vagytok. Kykee tesó: rád ez halmozottan is igaz. Marcona kinézetthez egy arany szívű ember párosul.
Igen igazat a dok ebben neked Abdul!Örüljetek,hogy luk van a seggeteken!Én hagynám az egészet a picsába,mert mikor már rég elfelejtenétek a dolgot akkor meg rohangálhattok a bíróságra!Az is pénzkiesésbe és rengeted időbe kerülhet ráadásúl akkor meg inkább motorozzál helyette!Majd elkapjuk később aztán elbeszélgetünk vele és megmondjuk neki,hogy jó lenne már a tartozását kiegyenlítené amit már 2 éve kölcsönkért tőled kamat nélkűl!
Kykee!
A motoros idővel ne húzd a népet! Én csak annyit látok napközben, hogy süt a nap, de mire vége a melónak már sötét van és hideg, a reggeli fagyokról nem is beszélve... hiányzik a motorozás!
Az összefoglalódhoz nincs mit hozzáfűni, így van és kész!
Üdv BlackNet!
Hát hosszú procedúra elé néztek, de így visszagondolva amikor láttam az autótokat felborulva a pályán, még mindig azt gondolom, hogy kva nagy szerencsétek volt, hogy nem lett bajotok, talán ez vígasztaljon.
Jó napot jó motoros időt all!
Abdul!Nem csodálkozom amit írtál!csak 5000km vertek rám a tesztelés alatt,de azt hozzá kell tenne,hogy Ők biztos norálisan mentek vele és nem nyektették mint én!
Tehát ha az enyémet is megbontanák azzal sem lenne semmi gond!
Összefoglalva a GSR egy kibebaszott jó motor!
Gino!most megint mi a bajod velem????miért 10000?
Szép jó reggelt Mindenkinek!

Na, döntés született a nyáron történt balesetünk ügyében. Sajnos Gino testvérem szavai beigazolódtak. Még tanú ellenére sem ment zökkenőmentesen, sőt, a végén kiderült, hogy a közvetett okozót sem büntetik. Ami azért bánt rettenetesen, mert ha ott meghalunk a bnőmmel, akkor is megússza a másik. Elég furcsán alakultak a dolgok mind jegyzőkönyvileg, mind emberileg. Mindkettőnk sejtése az, hogy itt sokkalta magasabb szálakon folynak az események, mint mi azt képzeltük. Kénytelenek lennénk megelégedni azzal, hogy le lett zárva a nyomozás, de mivel mindketten szívügyünknek tekintük ezt a dolgot, polgári-peres útra visszük ezt az egészet. Ugyanis, a mostani határozattal kitörölhetjük a nemesebbik felünket, nem beszélve arról, hogy jelentős anyagi kár ért bennünket, amit most, "bűnös" híján a biztosítós sem térít meg nekünk. Jelenleg eléggé veszni látszik a dolog, de reménykedünk még abban, hogy a polgári út vezet valahova. Sajnos, szomorú tanúlsága az esetnek, hogy bármilyen és bármennyi tanúja lehet az embernek, ha nincs a gépkocsiba fedélzeti kamera szerelve, akkor baszhatja az ember.
Jó reggelt mindenkinek!
Az új MR számában a 25ekm-t futott GSR tartósteszt motort megbontották és természetesen semmi probléma nincs vele!
Jó reggelt,szép napot mindenkinek!

Egészen szép napos reggelünk van! Gondolom már melóban a többség!Kykee jól mondta nemnagyon dübörög a topic! Most nagyon hamar átnéztem a termést!!!
Gino!
Már most Pénteken mentek a vasakért?Az a baj,h nekem úgy összefolynak a napok,hetek!(szerencsére gyorsan tellnek)Ha ilyen jó idő lesz gondolom megsétáltatjátok őket!
Kykee!

Nézted a CBR 125 topicban a 10.000-es hozzászólást!
(nem akartam azt írni, hogy "Kabbe!" ..........)
ric!
9* 15"!de nem is írok többet mert átviharzik ide a motorozó nők azt akkor Gin-Chia hegyekben hogy tákolhassam mind!
Jó estét all!
Öcsém,anyáá,ez nem semmi,hogy hogy dübörgött ma a topic!
Gino!a lánc(D.i.D.) az megvan csak hátsó lánckerék nincs,mert az importőr nem tudott még hozatni!
De már nagyon csúnya megvonási tüneteke vannak nálam!
Le sem merem írni
....ha elfelejtetted volna!

Szép napot mindenkinek!
Jó reggelt....jó reggelt!

Ma egész jó idő fogadott az utcán. Bár kezdődik megint a szél.....

Ric!
Egy nappal megint közelebb kerültünk!
(Tudod, motor látogatás, GSR, ....stb.
Hunol vagy
Sisikálsz má