Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap beszélsz velük, vagy beszéljek én? Akkor pénteken de. mennénk és akkor hoznák is a gépeket? Legalábbis ezt kéne velük lezsírozni
Nem hiszem, mert így túl sok szombatom esik ki, amikor is be tudok segíteni a bérezésembe

Gyúrok a Klán-túrákra, asszem sokszor fogom rontani a levegőt, meg megyünk a motorkiállításra is, ott is összefuthatunk néhányatokkal...

De 1.ig még változhat
Syrus6!

Nem hiszem, hogy kockáztatok. Nekem 250 km, de + néhány fokban is kockára fagynék mégha száraz is az idő.
Szia Ric!

Na akkor legalább Gino is megnyugodott!
Tart még a felkészülés, elvileg február 24-én kezdödne a bajnokság, de az még idő függő! A erőnléti részen már túl vagyunk, most jönnek a edzőmeccsek, de ezek sem kevésbé megterhelőek.
Mostanában ritkán kerülök gép elé, de azért követem az eseményeket. Remélem jó időtök lesz és eltudjátok hozni a vasakat. 17-én ott leszel?
Hi mindenkinek!
Szia!
Köszi, meg a vázszámot is, kiderült belőle, hogy K7es.

Mizújság futballistáéknál? Agyon vagy már eddzve?
Hello!

+6-7 fokban már elhozzuk vazze (két)keréken
Ha a jövő héten nem tudom magamnál, visszalépek
Kitartást és mielőbbi gyógyulást!
Üdv mindenkinek!

A 17.-ről nem nyilatkozik senki!? Mint már Írtam én aznap érek haza,de Ha 6-7-8körül még érdemes megérkezni lehet,h lemennénk!(gondolom kora du itthon leszek!)
Gino,Ric gratula a gépekhez! Tényleg Gino segitett a motorszám?Vagy ez majd csak később derül ki?
Gino!
Én meg végig arról, hogy itthon mit lehet kapni! Na mindegy, a lényeg, hogy már csak napok kérdése és meglesz. Gratula hozzá! Bár szerintem nagyobb kínzásnak leszel kitéve ilyen időben , hogy csak nézheted, de emlékszem én is milyen állapotban voltam tavaly a vásárláskor! Nem érdekelt semmi csak a fekete szépség és hogy végre az enyém legyen!
Hi!

Én arról beszéltem, hogy van fehér is! Egy szóval sem említettem, hogy itthon.
Még nem hoztuk el. A jövőhéten akarunk valamikor lemenni, aztán pedig hazahozatni.
Mivel elég bizonytalan az időjárás és hiába lesz akár +6, +7 fok, akkor is az kevés és inkább házhozszállítást választottuk.

Teljesen be vagyok zsongva, gondolhatod!
Gino!
Kedves kis hazánkban még mindig csak négy színben kapható...
Elhoztátok már a gépeket?
A szín az egyértelmű, hogy nővelni kell a választékot.
Ha marad a GSR, szerintem nem lesz belőle 750-es. Bár lehet, hogy szintén megkapja a 750-es gixxer blokkját "butítva". De akkor már más kategóriába csússzan át.
A B-King nagy ugrás a 600 után, ezért lehet lesz köztes is.
Az első villa naked kategóriába megfelel, de lehet azért mégis kap egy sportmotoros első felfüggesztést. De mivel ez nem sportmotor ezért talán felesleges is.
Szerintem ez is nagyon jó!
Ez a forma világ szerintem még pár évig piacképes. Ha valamibe belenyúlnak az a szín ,a hengerürtartalom, első villa, EURO-4 elérése , de csak szép lassan,mert ez így NAGYON ki van találva,bizonyítja ezt az eladott darabszám is !
De furcsán hangzik, hogy K8 ......
Szerintem a K8-as GSR, ha megmarad a B-King mellett, akkor már nem csak színben fog változni, hanem 1-2 műszaki apróságban is. Azért apróságban, mert ami egyszer jó, azon nem kell változtatni!
Nálunk az a szín a K8-as lesz...talán
Szia Gino !
Az igazság mindig kiderül,csak idő kérdése...
Hi all!

Mindenkinek üzenem, aki azt állította, hogy a K7-esek is szintén 4 színben kaphatóak, mint a K6-osok!
Na ugye!

Köszi Tybee a bizonyítást!
Ez1 magán szám,ja nem szín...
2007-es CSEH színválaszték és kódjai:YKV , YHL , YD8 , YBD , YBA
Nem az enyém...
helló tied ez a gép?ha igen mennyi volt a fejidom ,a alsó spoiler,és milyen dob van rajt és hogyyan lett megoldva a felrakás?
Van még
Ezek se gyengék
Helló.Most vásároltam egy gsr 600-ast ami nagyon jó motor de a hangját szeretném egy kicsit brutálisra alakitani.Abban kérném a segitségeteket hogy milyen dobot tegyek rá.Ismerőseim szereint LEO VINCE SBK dobot tegyek rá.Kérem véleményeteket.köszi