Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szija Kikkirikiiii!

Meglett a kutyádnak a lánca csütörtökön?
Majd jókat nevetek a "jó" kívánságokon!
Persze, simán! Csak aztán a többiek nem értenék a logikát, ami nincs is.

Azt hittem, olyat spontán bármikor bármire és bárkire képes vagy produkálni
Tudom, hogy arra! De azt nem volt mire írnom!
Azé ez sem rossz!
Kiváncsian várom, hányan fognal elküldeni onnan a sunyiba...

Mondjon bárki bármit, vazz, Te sem vagy ám százas
Pontosan a védjegy-beszólásodra gondoltam
Nézd meg!
Javaslom mély tisztelettel a cbr 125 topicot tiszteld meg a bűvös jubileumi hozzászólásoddal
Vazze, harmadszorra már nem akartam visszahívni. 2x talált vmi kifogást (főnökasszonyt még nem érte el, főnökasszony még kajál), erre megígértettem, h visszahív. Hát azóta is ezt teszi. (fuck)
Reggel még rákérdezek. De hát amit mondtál, abból nem lehet semmi jóra számítani.
Miért nem hívtad vissza! Aztán oda kellett volna mondani, hogy megint azt játsza, mint a hitel részletekkel?
szerinted?
nem volt hideg, de olyan szél volt, hogy a kollega kapaszkodott az autóba, én meg őbelé, csak úgy tudtunk egy pár perces munkát elvégezni úgy 15 alatt. ja és szélvédett helyen voltunk. péntekre viszont 6 fokot és no csapadékot jósolnak
Hivott a szálhámos délután?
Azért azt ne felejtsd el, hogy vettél egy GSR-t!

Ma +10 fok volt és száraz...........csak a szél fújt marhára!
De az akkor is fúj, ha húzod neki viszont akkor tudod legalább, hogy szemből!
És hányas meneteket alkalmazol? 6*1,5? Amatör vagy profiba űződ?

És szerintem semmi gond, ha csak ennyit is írsz Vigipapáról. Én sem ismerem, csak "fórumilag", de aggódom érte és érdekel az állapota. Ez minden motoros és motorosszimpátiával megáldott embernél természetes.


Nem!

Tényleg tök jó lehet az Alzheimer, ennek a hírnek ma 2x örülhettem
Jóvanna, már egy zizi vagyok.
Tesó!

Ezt a hírt én mondtam neked telefonban, már nem emléxel?
1 nap alatt megvan az okmányiroda.
Hahó,hahó,hahó!
ric,minden a legnagyobb rendben van,jól sikerűlt a 7végém,sokat boxoltam de 3Dben!
Ezért is irogattam most kevesebbett !
Igazat megvalva tudom,hogy mi van a Vigipapával,de nem szeretném ide leírni,mert nem akarnék más problémájáról beszélni!Főleg,hogy még utána lebaszást is kapnék!
Anniyit azért elmondok amit tudok hogy nagyon nincs jól,stb.....
Most lepattanok,még később jelentkezem,ha lesz rá időm!
üdv all!
Vigipapáról tud valaki valamit?
Aszongyák megvan a rendszám a gépeken, már csak az okmányirodában kell a névátírást megejteni. Ez vaj meddig tarthat?
Köszönjük Kykee!

A következő időpont talán már nékem is jobb lesz, meg talán motorozható idő is lesz, meg talán még me is lesz...

Minden okés arrafeléd? Ritkán vagy erre.
Nos!Az eddigi észrevételezésem szempontjából kiindúlva arra a jogos következtetésre jutottam,hogy ama magasztos KLÁN találkozó az elhónapolásos döntés felé hajlik,hogy érdemben legyen az jól megtartva és mindenkinek optimális időpontba találtatva legyen az lebonyolítva minden bátor nemes GSR lovag nagy nagy örömére!
Gino!
Mindig csak inni, inni... öreg vagyok én már ehhez!
Szia Abdul!

Szerintem az kizárt többek részéről, hogy motorral mennének le.
Ugyanis elhajlásos bulira készülnek....
Ezért mennek olyan járművel, aminek a sínpárja a távolban összeér!