Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó napot Kykee!
Ne haragudj, de én még semmi fixet nem tudok mondani a 17-ei találkával kapcsolatban... de az is lehet, hogy gyönyörű időnk lesz és mindenki motorral megy le!
Szeva Kykee!

Én is szivesen elmegyek,de csak 6-7-8 körül érek le!Még nem tudom,h hányra érek haza!!!
Az sem lenne gond,ha tolódna a dolog!
Persze hogy lehet, www.danger.hu, info@danger.hu, vagy 06-205 DAN-GER (326-437). Bármelyiken tudsz rendelni, az ország egész területére utánvéttel, a kipufógótól a tankpadig bármit!
Jó napot,jó motoros időjárást all!
Steve!
Ahogy elnézem lehet hogy el kellene hónapolni a Februári találkozót a létszámhiány miatt!nos mit szóltok?Igazán az lenne a legjobb ha mindenki jelen lenne!eddig vagyunk 5en!
Steve,
Acerider,
Tybee,
Ádi,
kykee
vélemény?
Szeva Tesó!
17.-én ott leszek Almádiban az egyértelmű!
Na és persze vonattal a Recével egyetemben!!
Hi!

Azért olyan gyorsan nem nő a hajam!
Majd lefényképezem és elküldöm.
Készülsz a nagy találkozásra? Fodrász, kozmetikus, manikür?

Nem jársz véletlenül arrafelé a héten?
Én sem itt találtam.

Ahol az üzletük van, abba a háztömbe mentem csütörtökön fodrászhoz. Korán értem oda, volt még 10-12 percem.
Gondoltam benézek addig. Bent volt egy állványon lánc és tárcsazár. A láncok sokkal drágábbak voltak, mint máshol. Az a fajta tárcsazár, ami jó és tetszik viszont olcsóbb, mint máshol!
Megérte bemenni. Meg is vettem és nem sima kulcsos, hanem olyan kör alakú és kis golyókat nyom be a zárba....
A láncot máshol veszem.....
Ezen az oldalon nem találok zárakat! Ha itt van, linkeld már be, tudod hogy nem az erősségem a kutatás
Ebből csak olyan összefüggést tudok kihámozni, hogy:

elaludt a kicsi=miénk a terep anyával
Most egy kicsit el..... (elaludt a kicsi)
Mjad még visszanézek!
Most mé tartasz még mindig itt?
Nekik csak egy igazolás kell arról, hogy megkötötted a biztit. Még nem tetted meg??? Én már 24.-én elfaxoltam. Neám ez miatt csúszunk?
Nem nem...
Mert ha én nem annál a biztosítónál akarom a kötelezőm!
köt neked egyet , azt főmarkolja a "fejpénzt"...
ABUS-t 5.900-ért!
Ezt mindenhol drágábban láttam! 7-8-9 -ért!
Itt vettem www.fokt.hu
Azt nem értem, hogy ha nem ők kötik meg a biztosítást, akkor hogyan írják a nevedre?
Ugyanis az okmányiroda bizti nélkül nem írja névre....
hol és mennyiért?
Vettem tárcsazárat, jövőhéten meg szerintem megveszem a láncot is.
Ha lenne, ide most egy vállrándítós vagy egy kézszéttevős szmájlit tennék
Ricardo, mi ez a szótlanság?
Az enyémet rakják belülre, mert az messzebb megy, aztán a tiéd vagy befér vagy nem...
Ha pedig egyenesen pestre jönnek, akkor te majd ide jössz érte!
Gondolom, hogy el tudják hozni egyszerre mind a 2-t. Ha csak egy fér bele a furgonba, akkor a tiédet hozzák a tréleren
Persze, csak ha náluk nem a péntek a pesti menet nap? Akkor bukta....

Szerinted egy körben szállítanák ki a két mocit? Nem tudom milyen kocsijuk van.
Azért kell már holnap reggel elkezdeni a szekálódást, ha szerda-csüt.re "konyhakészek" lesznek, akkor péntek de. vinnénk a hátralévőt és akkor hozzák is el. Ha időben szólva vagyon, nem igaz, hogy nem tudják úgy szervezni!
Azt te akarod megbeszélni velük, hogy ha hozzák fel, akkor én is velük jönnék?
Szerintem tuti nem pénteken akarnák felhozni, ha kérem.

Persze mindenképp azt kell mondani nekik, hogy mindent elkészítsenek!