Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért beszélj vele, hogy gyártói áron kici haszonna" hogyé ad nekünk kettőt, nem kell róla áfász számla se....
Mellesleg, beszéltem még hétfőn azzal, akit a bódis-gyártónak hittünk (már nem emlékszem, hogy mi a település neve), picit más a munkakör, ők húsban utaznak

Ma megtaláltam az igazi telefonjukat, télleg kaposvári a cég, de még nem rádióztam nekik. Még nem tudom, hogy nálam mennyire aktuális mostanában
Látod ezzel a hozzászólással mennyi embert felizgattál?!
Tezsék má kielégíteni áz igényeket
Hi!

Azonnal képeket!
Videókhoz hangokat (is) !

hi!

Az érdekelne engem is! Miféle dob az?
bővebben ? ár , hely , db-el , esetleg kép ???
Sziasztok!
Ma felszereltük a GSR-re a Sebring dobokat! A katalizátor is felkerült a polcra. A szerény motorból egy vadállat lett.
Ui.: Soha nem lesz tavasz!
Bakker hát az miatt van?Akkor nem kellett volna szétcsapni a fodrász pofiját?
Szia Gino!

Akkor küldtem a mailt!Remélem segít,bár nem hinném,h ilyennel próbálkoznának!
eléggé változó az ajánlat, de mindenképpen érdemes több ajánlatot kérni, hatalmas különbségek vannak.
szevasztok !
előre mondom még nincs gsr-em endúrócrosstopikos marha vagyok ......de szimpatizálok erősen mert meggyőző a ló.......olyannyira , hogy végigjártam kereskedéseket és tájékozódtam áraikról is ......a kérdésem az lenne , hogy miket hallani mennyi lehet a szuper minimum ár amiért el lehetne hozni egy vadiúj lovat ..mit hallottatok negatív rekordként?/mindennel együtt regadó +forgalombahelyezés +áfa/ ha esetleg ebben tudnátok segíteni nekem megköszönném.
Biztos vagyok benne, hogy csak azért aggódtak, nehogy alád kerüljön egy ILYEN motor.
Azt hitték elment az eszem,hogy ilyet akarok venni,de megnyugtattam őket!


Ott meg csodálkoztak, hogy mi ez az érdeklődés, mi?
Léptem vissza melóba, csaó!
Gino!
Ugyan oda futottak a szálaink! az alvázszámból!A tarka is ott landolt kérdésileg ahova én mentem!
Hát látod Gino, mindig megvan az emberiségnek az a rétege, akiket palimadárnak hívunk....ez jelen esetben Recére illik a robogója miatt.....
Syrus, akkor ezek szerint csak Te nem vetted észre, hogy ősz a hajad???
(sugárzásra értem)
Hi!

Ezt mondtam Rece bátyónak is, ennyi ember nem tévedhet!
Háj evribodri!

De bizalmatlan manusz vagy, he! Mindig a sötét oldalt látod mindenhol. Mi vagy Te, Darth Vader?

Az új autómotorban van egy Suzuki hírdetés, a szövege - többek közt- így szól: A motorkerékpárok versenyében szintén vezetünk: 2006 az 5. olyan év volt, amikor a Suzuki végzett az élen. A 3662 eladott motor között a GSR-600 volt a legkedveltebb.
Nem véletlenül!
Minjááá lököm a tutit ezzel kapcsolatban,hogy ami6 az nem 7 és ami rád hat az 7 legyen mind K!
Valahogy meg kellene tudni, hogy az alvázszámból kiderül-e, hogy K6 vagy K7 ?
Az autóknál ez működik, azokat ismerem.
Elég alapos akarok lenni, nehogy K6-ost próbáljanak adni K7-esnek!
Szia Gino!

Ha úgy lenne,már én sugároznám az összes tv,rádió adást! Neem lapátolok,csak szaladozok jobbra-balra+föl s alá,ahogy azt ilyenkor szokták!
Miért kellenek a számok?Egyébként nagyon szivesen,de csak este 7-körű érek haza!
Syrus6!

Figyi, el tudod küldeni nekem e-mailben (adatlapomon) a motorod alvázszámát?
Lécciiiiiiii!
Szega syrus6!

Mit csinálsz te Pakson? Csak nem lapátolod az atomot az erőműbe?