Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háá tovább?
Mert 4 évnél tovább nem tervezek!De mikor már 3.5 évnél járok,akkor már ismét a következő 4ben gondolkodom!ugyanis az ember szellemileg 7 évente változik,tehát négy meg négy az nyolc és ebből levonok hetet akkor marad egy!Maradt egy év átmenet így lehet átgondolni a dolgokat bőven!
Most is terveztem és 8 év után szakadt el minden! inkább kétszer 4 mint egyszer 8!akkor fele olyan rossz,de kétszer jobb!Ha értitek mit akarok ezzel mondani?vagy nem?
Aztán?
Tudtam,hogy megfogod kérdezni!mert utána lesz még 4
Úgy is itt leszek hétvégente és útba esik Laca vasa!kicsit megtornáztatom a dugattyúkat,meg simára varázsolom a lánckerekeket és nyújtom a láncot mint a rétest!
Mé ponty négy?
Szólhatsz ha gondolod de megtettem mindent!iwiwen megtalálod az ismerőseim között!Vörös amazon H.E 411!
Ha nem akkor a következő 4 évemet csak a motorozásnak fogom szentelni!
Laca!

Azért siess felépülni,mert ha netán mégis jó idő lesz, akkor a drágád (nem az asszony) zokon venné ha nem sétáltatnád meg!
Kykee tesó, nem rajtunk múlik, hanem rajtad! De ha gondolod, szólok egy pár szót az érdekedben.....tuti a siker!
Tudod papa,h mögötted állunk!! Ami neked jó az nekünk is jó! Amilyen dumád van nem nagyon vannak kétségeim a sikered felől!
Pedig rutinműtét! De az altatóorvos(állatorvos) azt mondta, kiemelt kockázatú az erotikusan gömbőlyű divatosan duzzadt gyönyörű habtestem miatt! (magyarán a testsúlyom miatt)
Ezt ne mondjátok,hogy rutinmütét!nem mondom,hogy miért!majd ha Laca tesót megműtötték!
Szorítunk Kykee, ........... mint 200 fölött a GSR kormányt!
Bazgec Lacám mi a baj??? Ne idegelj ki!Jövök az tuti!most már még egy okkal több,hogy feljöjjek !CSak induljon már be a piac,mert akkor én meg Sümegre megyek!
Nem projekt!De nagyon szoritsatok értem,most az egyszer én kérem tegyétek meg nekem!Szeretném,hogy összejöjjön!
Jól látod, a kiesés kerül ennyibe. De hát ez van.
Az én faterom is sofőr. És nagyon szemét főnöke is van, egész nap hajtja......
Mégsincs neki sem ilyen betegsége. Gondolom nem mindenkinél alakul ki.
Hát nem jó dolog a műtét,de gondolom ez rutinnak számít! Hol fognak műteni?
Gondolom nem maga a műtét kerül ennyibe,ez inkább a kiesés!Így is úgy is gáz!
Szia Laca!

Az öregem 43 éve sofőr, de neki nicsen ilyenje.
Haíli!

Egy kis cisztaszerűség van a gerincem(látjátok nem vok gerinctelen... )végén. Sofőrbetegségnek hívják, állítólag a II.világháborúban az amerikai dzsipeket vezetőknek volt ilyen a rossz üléstől. Szépen kikanyarítják egészen a csonthártyáig, 4 nap kórház, kb. 1 hónap itthon. Mindez nekem fél millába kerül...
Szia Laca!

Mit műűtenek?
Szeva Gino!

Nagy poén! Találó!
Szevasztok!

Kykee, szobaton (01.27.) egész nap a Gold Crownba leszek a budafoki úton! Gyere oda, ha tudsz ettől: !!! Utána vasárnap befekszek kórházba, hétfőn műtenek, valószínűleg 1 hónapig nem igazán állok fel, ezért kiélem magam szombaton.
Ez vmi új project!
Hmmmm!most még nem mondok semmit!
menjek?