Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én értem a smiley-t! Vagy kölcsön GSR-t kapsz vagy alkatrész a tiédhez?
Csáo all bari!

Egy fogorvosra úgyis mérges vagyok!
Az egyik fogamat 1 hónapja csinálta, de esténként 2-3 cataflan-al tudok elaludni úgy fáj.
A másikat 2 hete csinálta, az is fáj néha.

Bakker, a jövőhéten visszamegyek hozzá és...............
Szasz syrus teso!
Ez már egy régi történet amiért én feljöttem pestre!De nem mondhatok semmit,mert nehogy elszoljam magam!ez a smiley elárulhat:
Szép napot all!

Sajna ma már nem kényeztet minket az időjárás!
Kykee papa csak nem biznyák miatt leszel sűrűn a nagyfaluban? Itt is elkanászkodtak a férgesei és már csak a don tud rendet tennni?
Vagy most jött el az ideje,h Ginoval a fogorvosok körmére nézzetek és behúzzátok a védelmipízt?!
Itt pesten is nyákos mucinos az idő!
Bocs hogy nem tudtam elöbb írni,de anyámékhoz betört a technika és lassan be kell őket utalnom Dobára internetfüggőség miatt!
Lépek,tolom a levegőt
Borús ,esős idő van Szolnokon[O07
Hali Kykee !
Csend van erre...
Jó reggelt all!
Hahó Tybee papa!
Jó reggelt !
Jó estét all!
LAca,ha minden jól megy akár minden hétvégén snookerezhetünk is mert sürün leszek pesten!Szorítsatok,hogy minden rendben legyen!
Szia!

Így szombat estén megy a snooker nézés ezerrel, úgyhogy nem sokat leszek itt, csak el-el nézek néha!
háj , kykee , laca már hiányoltalak benneteket itt Szombat estén
Szasz!

Lehet meg sem lesz addigra. Amúgy tuti nem megyek vele, mert ha szar az idő ott marad a szalonban.
És???
Az Ivecoban baromi jó a fűtés......
Te meg megfagysz a motoron, mert úgyis mész vele, az nem kérdés.....
Kykee!

Jövő hét második felétől mínuszok....
Ja!
És mindezt arcátlanul, üres adatlappal tette!
óvastam bazgec!
Nem értem ezt a tiszteletlenséget!???valaki ha segít ez a reflektáció???Azt hiszem aklánnak itt a sportmotoron rendet kell tenni mert sok a kanász!tisztkiv!
Válaszoltam oda.
Nem szólt be (annyira), olvasd végig az egészet.
Itten vagyok a nagy pöstön!
De a Stiftel!
Iszunk ma???Gino az elöbb láttam,hogy beszólt neked az a timas vagy ki!
Halihó whowho!

Hol telephelyezed magad? Pöst oder Almádi?
Itt vagyok hahó,hahó,hahó,flegmás és kötekedős estér all!!
abolcskei,honnan vetted hogy tákolni vagyok???Este azért összedurranhatnánk ha valakinek van kedve és ideje,jól beb@szunk!!Meg nem verri rommá az asszonya!
csörizzetek a +362058584161re ha most spontánra össze tudunk futni valami kocsmában tömeget verekedni és inni!aztán oszlunk!na nyányé????
azt értem hogy kykee tákolni van , de hol van lacánk ? ő már biztos nem tákol ! legalább is otthon ! nem értem hol lehetnek , talán valami amazon buliban , mi is akarunk menni
Azért ő marad az első szülött fiam!
A GSR pedig a második!
Lehet hogy ő is érzi hogy hamarosan új jövevénnyel bővül a család !?