Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csao olty!
Köszi az esemest!
A teller aratta a sikert karácsonykor? Neked is B.U.É.K.!
Szasztok

Boldog Új Évet mindenkinek
mellét vagy combját ? ez itt a kérdés
Kólát?????
merre vagy Laca?
Gyönyörű a tél, havasak a tájak,
Jézuska hozzon Neked maláj kurvákat.
Én kokaint kaptam és most épp szállok,
de hamarosan Boldog Új Évet Kívánok!
Hehe, a BUÉK meg a lemaradtak...
Kykee!

Kegyetlen tél csókolja az ajkad,
jéghideg szél rázza ki a farkad.
Melegítsen Téged egy szexőrült liba,
mert sapkánál sálnál jobb egy forró pina!
"Ha motorra szállnak a vad angyalok,útjukba nem állhat többé senki", így kíván mindenkinek Boldog Új Évet: kykee
Szia Laca!
Neked és a kiccsaládodnak is B.U.É.K.!
Kevés munkát és sok pénzt kívánok Mindenkinek a jövő esztendőre!

Dodyy köszi a versikét, király volt!
Békés Boldog Sikerekben és Balesetmentes Kilométerekben Gazdag Új Évet Kívánok Mindenkinek!
A betegeken=betegeknek
Tehát,Abdul és Syrus tesók,jobbulást kívánok nektek!Egyébként ha innátok jó kis házipáleszt akkor hamar jól is lennétek!
Boldog Új Évet kívánok a betegeken jobbulást!
Gino!
Köszi a BUÉK fighting felrakását!Ezzel elértem,hogy kitíltsanak a sportmotorról!
Készítettem egy tájképet is!Elküldöm neked és tedd fel!A GSR KLÁN falinaptárjában jó is lesz Januárnak!
Szia Abdul!

Állítólag itt is rengett,csak én átaludtam! Sajna nem vok valami jól!De azért jól fogom érezni magam!
Sziasztok!

Kívánok én is mindenkinek egészségben, motorozásban, eredményekben gazdag, boldog új évet!!!

Abdul, köszönjük, Neked is jó szórakozást!
Viszlát jövőre
Kykee szilveszteri köszöntője a videók között!
tényleg földrengés volt és égindulás mert beundítottam a recemura 2.1-es kipuval szerelt fz6-ot.
csakhogy megmutassam a gsr tábornak, hogy mire számíthat jövőre
mégegyszer B.U.É.K! mindenkinek
Neked is minden jót !

És jobbulást !
Küldöm a brigádot és meggyógyitanak Téged is!
Lacának beváltak !!!
Hát tényleg jól éreztem és nem a másnaposság miatt volt, hogy megmozdult a ház... ... erre volt egy kis rengés, hát másnál?
BUÉK!

Ezúton szeretnénk minden GSR tulajnak, GSR-ről álmodozónak és fórum látogatónak sok-sok balesetmentes km-rel járó boldog új esztendőt kívánni!
Hidi, Tybee & Ádám, Badlac, Habtestű Laca , Steve, Rece, Dody, Kykee, CBPista, Hooligan, White, YikeSS, Syrus6, Reet, Blacknet, Gino, Abolcskei, Rocardo, Panizzi, Gonzales csak a legjobbakat kívánom nektek és mulassatok nagyot ma éjjel! (Remélem nem felejtettem ki senkit, ha igen jövőre vezekelek érte! )
MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK !
Üdv all!

Én is szeretnék nagyon Boldog Új Évet Kivánnimindenkinek!
Én most nagyon ramaty állapotban vok!Remélem azért estére még javulok,sz@r lenne így nyitni 2007-es évet!

BUÉK!!!!
B.U.É.K!!!!!
igyekszik az ember.....