Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Merénylet készül ellened. Syrus6 tal a látókörünkbe kerültél
ma 16:30 kor. Csak nehogy vasárnap megtaláljunk.
én is ezt ugatom minden apróságnak örülünk...
Ezen a 2.1 tételen szerintem nincs annyi.
Szinte beszerzési áron kapja a motort és leszállítják neki stb stb.
Ez tuti.
HI Szilárd. Ha szabad előre írni, akkor garatula. Kükönben jó a fekete. Könnyen megbolondítható szín . Lehet dizájnozni.
Örülnék, ha sikerülne a vétel. Ilyen tételnél szerintem 20 rúgó felejthető. Jól hangzik,h K9.
így más 1 mocin a kereskedőnek kb 2-3 kiló van.Tehát abbol nem add még neked 250-et
120 körül ment a megengedett max. fordulatszámon ....és megelőztek?
A forgó, mozgó alkatrészeket kell kicsit összeszoktatni....az esetleges anyaghibák előfordulását akarják kiszűrni...lehetőleg fokozatos terheléssel.....pl. ha valami anyaghiba van valamelyik alkatrésznél...akkor inkább 6000-en történjen valami, mint 200-nál 10e-res fordulatszám felett....
Én 1-2 előzésnél finoman beleforgattam 8-9 ezerbe bejáratás alatt is.....sőt, az 1000-es szerviz zegen volt, haza + 250....és itthon már adtam neki 1300-tól......felesleges lett volna kivárni az 1600-at...mi történhet 300 km alatt.....
házhozszállítás árát belealkudni egy ruhába! Így jó
A motorokat összeszerelés után járatják kb fél óráig, szóval az már be van kopva. Max a fék meg a gumi aminek össze kell kopnia. Ahogy Gino is mondja, kanyargós útvonal hazafele, és máris letudtad az aznapi bejáratás adagot. Én is voltam le Pestről Szolnok mellé bejáratási idő alatt.. (Kicsit furcsa is volt hogy minden autós megelőzött)
azért nem olyan könnyű 1 200ezres ruhát belealkudni ki kapott a gsr-hez ruhát
ha üzemi hőfokon van akkor szerintem nem tudsz neki akkora gázfröcssöt adni hogy baja legyen
akkor csak városban fogod használni ezek szerint?
Én Zalaegerszegen vettem a vasat....hazafele már megvolt 254 km a bejáratásból.... persze végig kanyargós útszakaszt választottam hazaútnak.
Köszönöm a válaszokat.Mivel elég erőszakos vagyok alku terén,így amit kilehetett azt kiszedtem.A házhozszállitás szerintem jó.írtam hogy 325km lakom szóval úgy gondolom,hogy azon a 325km alatt (amiből 220km autópálya)elszabadult volna a kisördög és nem biztos,hogy jót tesz pl egy 0km-es motornál egy kissebb gázfröccs
házhozszállítás helyett alkudj rá egy kipufogót,vagy ruhát,sisakot!
Hi! Rég voltál erre....
wasp szia.Válaszolva a kérdésedre megnéztem a bordót is de mit mondjak nem tetszik.Pl volt szerencsém beszélni a tulajdonosával is megkérdeztem miért adja el, megvolt-e elégedve vele stb azt mondta maximálisan megvolt elégedve de azt,hogy miért adja el azt nem szavakkal mondta el hanem csak rámutatott egy B-king-re és magától érthető volt a válasz.Beszélgettem a blackmotor tulajával is és azt kell mondjam korrekt kis csapat.
Már csak öltözködnöm kellene a motorhoz tud valaki valami akciós lehetőséget?Nem egyrészes bőrruhára gondoltam.Pl: egy vagány bőrkabát fekete színben ill egy vászon vagy jó anyagu "mondhati"nem túl vastag nadrágra
GrKrisz! Afto ine doro,apo filimu!
ujjlenyomat látszódik újlenyomatként rögtön
A fekete szín kitűnő választás

Gyönyörű, csak mindig törölgetheted, arra készülj. Lemosom, csili-vili, és ha nincs letakarva, akkor 5p után vékony porréteg már látható rajta. Illetve a bogár-kosz-újlenyomat is egyszerre meglátszik.

De ha tiszta, akkor nincs nála szebb szerintem
Motort házhoz szállítani? Ez olyan mint felszedni az útszélen egy kurvát és elvinni moziba Hol marad az élvezet?
Gratula! Adatlapod
vélemény az hogy a házhoz szállitás helyett inkább alkudtál volna bele inkább ruha motyót meg szervizt vagy kettőt
Helló!
Először is gratula a kutyulihoz! Másodszor a hazaszállítást megoldottam volna neked (ha utána visszahozol)
A bordó használt nem tetszett?