Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsánat, hogy nem köszöntem!

Jóóó Essstééétt GSR Family!
Pardi rendes, de nem támogatja a munkánkat! Függetlenek vagyunk, a Tomi NEM alkalmazottja az Istvánnak!
A Suzuki Hungáriával van egy "ganleman agremant"-em, hogy ne legyen a dealerek között verseny, ezért mindeggyikkel együtt kell dolgoznom! A Black-kal a legjobb a kapcsolatom,de kedden megyek a Hollóshoz tárgyalni! Remélem, hogy lesz is eredménye! Szurkolj!
Irásodat vettem, köszi.
Szerintem 15 éve nem volt ilyen szar nyaram mint az idei lesz.
Megvan az első guma is RaceTec K2. Igaz használt mindkettő. Egyiksem szakadt stb. Szerintem jövő nyárig bőven kihúzom vele.
A szlovák túrával együtt idén eddig 1600 km t mentem. Nem egy mennyiség.
Gino!

köszi.
a motoron nincs hitel. legalább egy gonddal kevesebb...
viszont nagyon bízom benne, hogy nem lesz gtk.
én nem
mindenki a ringen van
Szasztok! Monnyátokmeg léci 4 vagy 5-től van citadella? Köszi!
okok megértem. csak beszéltem Tigerrel is aztán sose kaptam konkrét választ. Jöhettek bármikor. Ha mész fehérvárra vissza felé erre kanyarhatsz jó nagy kanyar lesz :P
konkrét vevőt nem mondom mert az a konkrét aki itt van :D van egy srác aki még érdeklődik de elkell adni neki ezt azt aztán vszínű jövőhéten tud jönni. kicsit még várok aztán ha nem jön senki akkor beviszem Kecskemétre a Czenc motor's-hoz. Csak ha háztól elviszitek spóroltok 30ezret amit a czenc rá rak meg akkor még lehet alkudni is. Csak mondom szólok.
Ahány márka ,annyi méret annyi fazon sajnos...
HI K.tuning. Figyu. Székesfehérvárra megyek 1/2 óra múlva. Remélem nem gondolod azt,h hülyitelek. Nem vagyok már óvodás.
Szivesen lemennénk megnézni, h milyen a motor. Ha van konkrét vevőd és fizet akkor add oda., senkire ne várj.
M.Pityu légyszíves dobj rám egy mailt: kistuning5@citromail.hu
kösz
Hát igen, elég változékony az idő. Akkor menj Sukoró felé.... ne tötyögj végig agárd-gárdony fele
2.ból
Neked a 3. ból az első útvonal evidens. Nekem meg a 2.
Sok lehetőséged nincs.
2 út van még, amiből az egyik hosszabb, de fasza kanyargós, jó a táj.... 10-es út, P.Csaba...Tinnye....Perbál...Tök..Mány...Bicska...1-e
s út...Lovasberény.... Szfvár vagy Bicska után Csákberény...Csákvár...Söréd...81-es út ...Szfvár. (én erre járok haza),a másik velencéig 70-es, aztán Sukoró....Pákozd....Szfvár.

Motorral mentek?
Ha nem az autópályán akarok menni. Akkor? Régi 7 es vagy ?
Motorgumik, #6693
Fehérváron nőttem fel.
Az első faluból származom a 81-es utón, Mór felé. Sárkeresztes.
ált. iskolás 3. ostályos kroom óta fehérvárra jártam be....minden nap, mindig, mindenért ....
(persze a csajozás is ott volt + a környékbeli falukban )
Érdekes....
Az én ruhám 52-es és 186 cm, 85 kg vagyok...és még mindig nem gumiruha módon feszül rajtam.
Ez van bele irva!180 cm vok és 75 kg és rám kicsit nagy!
Miért baszná össze a felnit egy gumis? Nem az első db-ot csinálja...gondolom...
Én nem szerelek gumit motoron, mert nem tudom kicentírozni.
Kell centírozni és a "gép" nélküli gravitációs a legpontosabb és legtutibb.
A gumira gondoltam., De nem a juhbelesre.
Mi van fiatal harcos korodban csajoztál Fehérváron?