Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.blackmotor.hu Ott a bórdó csoda is megnézhető, ott a képe!
Jó estét!
Jah az elég gáz,
Kalinihta file ! Avrio pigeno .
Jó éjt Mindenkinek,Gino bá, köxi a KV t,érdekes KV zó a melóhelyed,sok autó áll bent, az valami fedett parkoló is egyben,vagy mi a retek? Ilyen KV zót még soha nem láttam..
Den dulevo,mono apo proi mehri vradi,meta ipno!
Kalinikta! Avrio se perimeno!
Ti kanis tora , dulevis ?
Húú , én elmegyek a következő koncertedre , de az a kalap !
De jó munkád van baszki !
Éljen
Éljen a munka !
Tomassa----- bocsi hogy nem láttalak,de asszem motoroltam,vagy nem? akkor meg nem látok semmit szinte........
na amig nem voltam,addig szépen kipletykáltatok , retinaműtétet végbélen keresztül annak aki rosszat mond rólam e!
éngem kihagytál?
Jaja
Mit meddig....az időt?
Kiváncsi vagyok meddig húzod?
Ú bocs kykee!
Velem tuti nem....
Á dehogy! énnem szégyelem a majré csíkomat ellenben örülök, hogy mindenhonnan hazajöttem, bár ebben a topikosoknak elévülhetetlen szerepük van! Para fndi api wasp peti syrus de nem tudnám végigírni! Taláncsak veled nenm gurultam még!?
Ne törekedj görcsösen a peremig döntéssel...főleg nem 180-as gumival azon a felnin.
170-es meg talán még nehezebb találni...
Hívd brian-t.....ő mindenben segít!
Innen fúj aszél jaaa! 180-as van fennt, de kula! Nagyon behúzza a felni és nem tudom kimotorozni! Ez a rutintalanságom számlájára írható, deén170 probálkoznék hátha! Asszem érzem a motort, de valahogy nem merem lelapolni a guma miatt! Szerinted?
De most tényleg.....kevés jóféle gumit találni 160-asban.......mert az van fent, ugye?