Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a linket, rajtaleszek, de az ÉÉÉNN Suzuki sv 650s-emet lebicózni, na az vért kíván Hurka lesz belőled méghozzá zsemlekockás ginohurka
Nem....nem sütöttem meg.

(nyersen jobban szeretem )
Brian hirdet
Köszi Gino! Várom az elérhetőséget(telszám) én nem mailozgatok!
160-as bicikli méretben nem tudom van-e....
Keresd brian-t...gumik topik...ha kell megadom a számát, de az adatlapján van elérhetősége, a hirdetései alján is.
nem lehet, hogy megsütöttél benne egy cserebogarat? Én lámpában csináltam ilyet, eszméletlen a szaga....
Persze....persze....de bejönni nem jöttél
Te, ez nem a meki, hogy megállsz a kerítés mellett és kapod a kávét!
Kíváncsi leszek én arra, hogy 4 KV-t megiszol egyszerre!

Ne csodálkozz, hogy Gekko nem ismert meg..... Én ott álltam a motorja előtt és felhívott telefonon, hogy hol vagyok.
Ja, meg amikor elindult tőlem...úgy vette fel a maszkot, hogy hátra fele volt a kivágás ....persze, hogy nem látott semmit és senkit.
Én is kérek olyat sztn áron alul lehet?
Az egyik legjobb gumit vette!
Metzeler Racetec
Árat ő tudja....
Pityke te milyen gumát vettél pontosan és mennyiért? lusta vagyok vissza olvasni!
Hali!

A jobb oldali kipufogód....
Egy kipufogód van, jobb és bal oldali kivezető csővel. Mindkettő cső teljesen ugyanonnan van kivezetve...tehát azonos kamrából jönnek ki. Nem lehet eltérő szaguk....
Háj! Peti most ülten ide, 17.55-kor ne járjon az eszed a defekten me leszarnak vele együtt! Deholnap reggel Börsön a Szabadság úton várnak szeretettel 8-tól! Lesz mersz holnap? Mentek?
XV. Szentmihályi 68. 06 1 3053537, III. Farkastorki 1-3. 061 4533590, XVII. Bélatelepi út 60. 06 1 2577193 00 - 24
XV.ker éjjel nappal szentmihályi út a temető után kb. 1-2 km bal kézfelől
jóestét !
Hi. Jobboldali kipuffogómból kurva bűdős égetszag jön ki. Tipikus konyhai égett szag Holnap tesztelek.
Jó estét király banda
Köszönöm, de nekem kicsit messze van, bp kellene.
Béres Gumi Kecskemét ! Sajnos már én is jártam náluk, szöget kapott a 200 kmes MICHELIN pilot powerem , de nagyon szépen megcsinálták, csak ájánlani tom! AZ M5ös és az 52es találkozásánál van.
Sziatok

Adjatok egy olyan gumist aki javít defektet, most.
Én megborotválkoztam, felvettem a csini ruhám! Kávét meg nem kaptam, hát micsoda dolog ez kérem?
Sebaj! Majd legközelebb, de akkor négyet kérek egyszerre!

Pedig siettem, hogy odaérjek.... Azért Gekkot egy pillanatra elcsíptem a boráros térnén,csak olyan se hall se lát módjára ment!
Ott álltam veled szemben Vazzzzzz!
link
LOL
én is erre hajlok....
szerintem ráér, mostani olajadba 3600km van, ha nem pályáztál csak pocsékolás lenne
na, a nagy kérdés. A motorban 4600km van, és megyek ausztriába két hét múlva, 2000km-es túrára. Előtte kell olajat cserélnem, vagy ráér 7000 körül? Mert ugye 1000-nél cserélték, tehát ezer plusszal az 7000....