Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MotoPityu kössz a tippet
Sziasztok.
Na végre úgy gondolom sinen vagyok a gsr600 megvásárlásában.Most érkeztem haza a nagy motorkeresésből egész nap mászkáltam suzuki kereskedésből suzuki kereskedésbe.De úgy gondolom megvan.
A blackmotorsnál találtam számomra megfelelő ajánlatot már csak a hitel ügyintézés kellene,hogy simán menjen.
Egy k9 fekete színű gsr600 lehet az áldozat,ha minden sikerül.
1.850.000Ft áron amibe beleszaladt egy forgalomba helyezés(53000Ft) ill egy házhoz szállitás ami 325km,szóval nem kis táv.
Ha azt nézem,hogy listaár 2.098.000Ft szerintem nem annyira vészes(persze gondolom ebbe az árba több mindent is belezsúfoltak volna).
A másik agyalásba ejtő gsr600 a camponában van ott a 2008-as akcióban most 1.698.000,de akárhogyan próbáltam bezsufolni a forgalomba helyezési díjat már-már majdnem erőszakosan nem sikerült.Ha különbözetet számolok a két motor között persze minden kis apróságot beleszámolva 20.db ezresFt-al drágább így a k9 szerintem egy év ér annyit,hogy a drágábbat vegyem.
Véleményetek?
Annyi térképed teszek fel neked amennyit csak akarsz
GSR-be beszerelhető? 4 térképes?
THX!
A szombati hungaroringes rendezvénynek van linkje, weboldala?
én nem akartam ezzel bosszantani
öööö....beléd is!
Csokilalipapi!
Motorgumik #6674 hsz
Látod, még vársz 1-2 napot és....
Mondtam, hogy lehet találni.
Pityu ha gondoljátok jöhettek bármikor a motort megnézni. Vmeik nap írtam csak nem reagáltál. Neten a hirdetésben megvan az elérhetőségem.
Lehet. Ma meddig birsz m.helyen lenni? Foss időben nem sok kedvem mocizni.
Te Pesta! Lehet hogy valaki beletuszkolt egy kis halacskát?
De!
És a bordó GSR az nagyon xép ám!
Rá ne verjétek a bordó GSR-re
A bordó gsr ott van a Blacknál . Ezt igazolom sportkipuffal, tankpaddal, a tankon fóliával.
HI. Gino,de akkor is a jobb oldali volt k...va bűdös. A Race Tec cel kapcsolatban. Az első pár méter fura volt ezzel a ,,hegyes,, gumival. Helló Hentes . 18 volt . 0 km es horror. Hülye gyerekektől meg ne vegyél gumit, volt itt rá negativ átbaszos tapasztalat. Ha jól emlékszem
Gut Morgen!
Süt egy kicsit a nap!
Szombat H.ring? Ingyenes pályahasználat?
Az Országos Balesetvédelmi Tanács Motorosnapján!
Oktatás is lesz bólyák között! Black Motors is ott lesz, talán kiviszik a bordó GSR-t is!
és jó reggelt klán !
szia ! egy ismerősöm sv-n sportattack-ot használt. bejött neki.
Köszi, hogy segítesz, Te álmatlanságba szenvedő motoros holdkóros!