Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tomassa, ha jönnél Te is, írj telcsiszámot és hívlak, vagy valami elérhetőséget.
Nállunk az 5 munkanap keddtől szombatig tart, szombaton mindenki héderezik mi hentesek + gája! De cserélnél velem mi? Plusz alkalmazkodni kell a piac nyitvatartásához és a vásárloi igényekhez! Igaz Baripeti! Na csúsztam motort mosni oszt gyi Tihany!
dehogynem ! kicsit jobban vagyok
Király,lehet a hétfőket át kellene minősítenem "nemmunkanappá", és akkor mehetnénk gurulgatni....
Én is "szedem a gyapotot" ,de nem hiszem hogy sz megvigasztalna Téged
Meg arra is gondoltam,hogy lehet a hűtő mögött,van egy zárólemez-szerűség,az "lobogna a szélben,és az ad ilyen nem ok hangot?
Nem hallod a bötükön keresztül? Süket!
De nekem is "játszik" valami hang,de az nem a motorból jön,hanem amikor gurulok,elölről,mintha az első kerékcsapágy zörögne,vagy nem tudom mi lehet,de olyan hang,mint anno a 250 cc ETZ vel való robogás közben,lehetett hallani a főtengelyzajt
Na ez mi lehet vajon?
Dolgozunk! De csak annyit amennyit szükséges! Mára pont ennyi jut csak!
Holnapra több dolgom lesz!
ti nem dolgoztok vazze hétfőn motorozni...
1 órán belül kiderül, hogy mennyi dolgom lesz! Ha kiderül ! Ha nem strandra megyek akkor motorozni!

Hojt! Hali neked is!
nálam is volt zaj. és a vezérműlánc volt az oka. ráadásul azt mondták h az h most megszűnt nem jelenti h nem lesz újra... bár én azt sem tudom miről beszélek itt
halihó !
Mi...pontosabban legalább is én, bérből és fizetésből élek...tehát dolgozom.....
Neked sikerült az élet.....semmi dolgod....csak motorozni...
Sziasztok! Semmi dolgom, csak tankolni kéne és goooo! Valaki még?
Szia!

Előfordulhat simán a vezérműlánc zaj. (de így betükön keresztűl nem hallom, hogy a te zajod honnan jön és milyen )
Nekem is zajos kicsit, alapjáraton, hidegen.
Melegen nekem is elhalkul, halkabb lesz. Nagy problémának nem nagy probléma, szerintem. Kenése van, automata láncfeszítője van....
Szia Gino.
Kérdezném a véleményedet , hogy most két ismerösöm Gsr-jét is meghalgatva alapjáraton az én mocim kicsit zajosabban jár van valami kis mellékzörej halhato alapjáraton. Most volt a 6000 szervizelés. A másik gépekben már 10 000 km felett jártak.
Szerinted mi lehet ez a kis zaj ? Szelepek? Vezérmü lánc?
Misi.
Ez Nálad olyan mintha délig aludtál volna,nem?
Erre is gurulhatsz ma....
Jó reggelt!
Hétfő......nem elkeseredni!
Jó a reggel
Derűs vidám Hétfőt Mindenkinek!
Jó reggelt!

Hétfő....
Há csak felébresztett! Pedig én rászoltam! Azé ez a Henrik elég sok Western-t olvasott! Állat nagyon, köszi Wasp!
gondolom. De a motort sehol nem hagyom ott, csak ha mellette állok, még szervízben is.
Na lépek aludni, szép álmokat banda.
Beléd is!
Jó éjt! .................