Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fehér bukóm van, farmer hatású kabát, és láttam befelé jönni pont a laktanya után egy GSR-t amikor mentem kifelé..
matt fekete, de hogy bukócső volt-e rajta.....rommá volt törve, este teszek fel fotót.
Nem tudom. Otthon van róla fényképem. Este megnézem.
De ha nincs eleje, bukócsöves és matt fekete...akkor valószínű.
A Vasárnapi útról elmesélnétek a szokásokat?
mennyivel mentek?
Mia progi?

Szeretnék csatlakozni, lehet?
De lehet

Ült mögötted v.ki? és befelé jöttél?
ja.

Gino, a Blacknet rendszáma UHT volt? Ha igen ma láttam a roncsot a rendőrségi telephelyen.
Gratula! Kééééépet! Kéééépet!
Gratula a GSR hez!
Sok örömteli km-et Vele!
Peti!
Nem te jöttél velem szemben a Budaörsi úton tegnap 18:20 körül? Petőfi laktanya tájékában?
Ja....és szeretnék én is jönni a talira....egy kérdésem van...mennyi az utazó sebesség kb?....PUSZA

Nincs kép, mert nem tudtam feltennitegnap, de meglesz ma
Szia, gratulálunk a vashoz. De még nincs fent kép róla.
Széles utat
Nekem xenon, és sportdob is van, meg ledes inedex...így ha süket, ha vak...engem észrevesz
Ja..igen...MEGVETTEM A DRÁGASZÁGOM TEGNAP! BELE IS TETTEM RÖGTÖN DU 50 KILCSIT , IMÁDOM!
MINTHA EGÉSZ ÉLETEMBEN EZEN ÜLTEM VOLNA
Nyertem egy tesztvezetést egész hétvégére!
http://dream.honda.hu/bikes/vi...
Pénteken el is hozom! Kíváncsi vagyok rá nagyon!
Meg Bangkokban is,Istanbulról nem is beszélve
Lassan Köcsög balkáni közlekedők lettünk,Athénban már jobb közlekedni vazze!
de azok rendőrők java részt nem? pedig az jó környék és ennyiért nagyon megéri
és nem törte össze a szaros négykerekűjét....viszont megölt egy motorost.......
Valaki meg tudná mondani hogy miért vált szinte divattá a "nemindexelés"? Mostanában attól lessz menő valaki,ha irányjelzés nélkül vágtat egyik sávból a másikba?
Abdul, három napra megyünk június 20 Grossglockner és környéke, két éccaka 13.200 huf.
Üdv!

Messze vagytok hozzám mint jeditől a krumplihámozókés......
Nem veszem magamra ezeket a dolgokat, mindezek felett állok mint krisnahívő a térdeplő klotyó felett

De a kép az nem semmi Ezért még kapsz
Háj! Én + viszek magammal aprót a kv gépbe!
Jó reggelt! Sajnos....!
Jó a kép rólad Sütiapi!
Ahogy olvastam itt még a hangos kipu sem használt volna... pánik reakció, hogy ne törje össze a kocsiját (követési távolság?...) és ezért egy vétlen motoros meghal... baleset
És ma már dolgozom,és várom a bátor géeserrelerrejárókat egy laza K.V.-ra (na jó,Békások is jöhetnek )
Szép napot mindenkinek
Jó reggelt!
Ez nagyon szomorú! Ezért van a GSR emen hangos kidörrentő,mert elképzelhető hogy ha hallja az embert akkor ez nem történik meg! Persze ez csak elmélet..... De nekem bevált párszor már.....