Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Signomi file !
Mert kódolta..... de én elhiszem neki, a fordítást.
Na, kapsz te mééég ezéééé....
Ezt a gecit vazze Nem is szerepel név benne ,pusti malaka!
Gino : "Asta file mu,aftos ine pustis,den xerune tipota! Ellinas ine to pio kaliteri antropi!
Kiriaki pame mazi,oreo? " Fordítás : " Hagyd barátom , ez a gino egy buzi nem tud semmit ! A görög ember a jobb ember ! Vasárnap megyünk együtt , szép ? Ezt akartad Gino ? Sorry .
Itt, Sütiapi nehogy ne találj ide....
Kykee... mivel 3-an ugrunk ezért elég sokáig ott leszünk szerintem. Ráérsz, aludd ki magad, aztán úgyis gyorsan lent vagy(tok)!
Dunaújváros előtt 10 km-el van a telkünk , gyertek oda anyával , mi is onnan csatlakozunk a 6-oson a csapathoz .
Hideg van még reggel....
Két napja reggel 6-kor indulok...és hát a perforált bőrruha most éppen nem a legjobb.....a mellkason már érzi...
Itt mindenki rendszergazda?
Állandóan a file-t emlegetik.....most meg már rá is csodálkoznak... "Asta file"
OK! Akkor tali,KV oszt gyíí!
akkor nekünk 6kor kell indúlnunk vagy egyenesen dunaújvárs felé menjünk
Akkor vasárnap találka az üzleted előtt 8-kor jó? Azt még Sipi is megtalálja... És onnan megyünk át az Érdi Tesco kútra.
Na csáá,megjött Wasp,és kifiléz ha nem prezentálok Neki egy K.V.-t íziben!
Polaroid .
Na most NE tűnjetel el a fórumból,mert a GrKrisz tényleg azt hiszi majd hogy miatta......(a kis Paranoid!)
Oreo milas file ! Poli kalo pedi ise , xeris ! Ise megalo !
Amikor kiderült hogy nem mind,akkor dőlt el hogy maradok
Beszóltál? Pipa pusti!
Asta file mu,aftos ine pustis,den xerune tipota! Ellinas ine to pio kaliteri antropi!
Kiriaki pame mazi,oreo?
Nem válaszoltál : jössz vasárnap ?
"rám is rámestek,azt hittem hogy mind melegek " Híí és maradtál mégis ! Ugye , hogy ugye .
Ökrök mi?
Amikor én bejelentkeztem ide,akkor rám is rámestek,azt hittem hogy mind melegek,olyan kedvesen fogadtak(aztán kiderült hogy nem is mind meleg )
Kedves emberek,néha durvára veszik a figurát,olyankor el kell küldeni a pi.ába,vagy a f.szba(kit ide,,kit oda) és kész,de ha baj van akkor mindenki segítőkész. Van pár kupec lelkivilágú arc,de azok nem osztanak meg szoroznak....
Te Sipiapi! Nincs annyi "sütivalód",hogy Budaörsön engem is összeszedjetek?
Ez így kevés , semmi buzulás ? Így nem vagy érdekes nekem !
Félreérted....
Nem találkozunk, ez igaz...de mai késik az később jön el!
Viszont voltál már kykee-nél és nekem az ő szava, elmondása rólad elég! Szóval tudok mindent, de letagadom.
Amúgy meg Gekko-nak akartam visszafricskázni....csak mindketten G-vel kezdődtök...mint a bizonyos pont.....így neked ment, de sorry...semmi komoly...legfőképp beszólás nem...héééé