Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit csinált ma voltam szervízben:centir,ragadt az elsőfékem....
akkor sajnos jól sejtettem.
Igen, az övé volt. Rajta a dátum a kipufogó takaró műanyagon...
olvass előzményt mielőtt hülyeségeket írsz.
motoroztál 7végén?
ja, csak akkor festenek nálam......nekem nincs egyenlőre jó időpontjuk, hogy basszák meg.
A 6-ai MERSZ Hungaroringes este elmarad, helyette 16-án, szombaton (!) lesz. Elég jó a dátum és az időpont, ezért gondolom időben jelentkezni kell, mert hamar megtelik a limit, és csak regisztráltakat engednek fel (elvileg) a pályára.

Ok, akkor viszek valami melegebb cuccot is.
Maltatal-t ne hagyjátok ki, ha úgyis arra jártok. Az oda vezető fizetős út (Gmündnél kezdődik) is kva jó, de a végállomás döbbenetes.
Pelust picinyem
Adnak öltözetet, de tegyél be egy vékony alsó öltözetet, meg hosszú ujjjúúúú pólót. Fent kissé hűvös van
Hali mindenki!

Nem vóna valkinek fölösbe egy kormány-végsúly?
Elmaradt valahol Budapest és Balaton között!

Májk
én még nem tudom pontosan az útvonalat, nem én vagyok a szervező, csak csapódok.
Sütikém, motoros ruhában lehet ugrani? Úgy biztonságos lesz?
Vagy vinni kell valami váltócuccot?
Hali, én pünkösdre tervezem és egy nap szabival. Tehát 4 nap, 3 éjszaka. A környék ugyanaz, a kinézett célpontok (végre motorral is eljutok ide, nemcsak autóval ):
- Grossglockner
- Maltatal
- Nochalmstrasse
- Lichtensteinklamm
- Werfen
- Hallstadt
Jó szállások már vannak 15-20eur/éj/fő körül, apartmanban. Nem ez a nagy költség sajna.
Sajnos nem, családi nap volt.
50 km max. Én már toltam a GSR-t, nem könnyű
KÉRDÉS!

Amikor 1 csík van a benzin szint kijelzőn, és villog az E betü akkor mennyit tudok még menni?

Köszike
gondolom nem autópálya...hanem főút, mellék utak...de az áááá...lassan megyünk mi az mégis kb....tudok menni, és előzni de 140 nél többet nem mehetk, mert defktes volt a hátsó, és javítva lett mert új a gumi....szoval mit gondoltok...tudom tartani az iramot?
jaj miért mondod, hogy mit tudom én
fagyi süti rakendról
Gyere,,,lassan megyünk,,,ugye fijjúk!
reggel megyünk, dunaújváros,,,ott 1-2 ejtőernyős ugrás,, és utánna mit tudom én
Jó étvágyat

neked is Gino