Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Piros az a mutató,csak segg a telón levő kamera........
Totor segített.......beletellett kb 20 percbe......hiába na,aki mérnök,az mérnök
Nagyon bejön most ez a világítás....
Ez ülés! Asszem GSR-r való! nekem jó a tank benya de a 600-as gépbe ok?
Piros nincs itthon, de ezt is mondtam már.... nincs időm elmenni venni. Ma vehettél volna....ha megmondom a számát.
Ez miez?
Ilyet, csak piros mutatóval!
Én valami tank benzinre emlékszem .....én sajna nem iszom alkoholt.
Februárban 3 sör!
Múltkor már kialakult egy alkudozás vagy mi, nem?
Teeee...ilyeeeet?
Szava Gekko!

Fasza lett!

Dájátsu Kúre szín, fasza!

Én is pont ilyet szeretnék.......
Jó estét All!

Huh, rendesen pörög a fórum! 20 perc, amíg elolvasok mindent!

Coyote! Gratula a vashoz! Széles utakat vele!

Sipi!

Vazze, én a negyediken a fal mellett közlekedem a tériszony miatt! Ha azt mondod, hogy az adrenalin ezt legyőzi akkor megyek!

Gino!

Köszi a kávét! Megvan az új sisak! Holnap megyek érte!
a mutató alatt meg kellett volna hagyni a sárgát vagy pirosat rakni oda
HEjjjj....előkerültél?

Kibogarásztad? Mi szállt el rajta?
Sziasztok!
Wasp: a Raptor majjdnem teljesen készen van,kell még a lábtartóhegesztés,lámpa,indexek,és ennyi
Fndi: Köszönöm!
Gino:
Mért nem töltöd le, pár óra alatt megvan a film, ha annyira kell?

Most alakul át a cégünk és a hivatal költözés alatt áll, folynak a tárgyalások a jövőt illetően
Lassan kialakul minden és akkor több időm marad.
Elég kakis így is beosztani, ha ott vagyok nála 2 napot egy héten, akkor nélküle hogy is mehetnék el bárhová, egy hosszabb gurulásra meg tényleg nem jöhetne. Főleg a Ti tempótokkal

Jó éjt
És a fürgyés?
Ha +lesz csütörtökig alánccserémakkor nincs gond, deígy tartoka dologtól, ígyis sokat kockáztattam!
Hát biztos nem aludt közben a kicsi. Vigyázzatok nagyon! És valamikor eljöhetnél már velünk is gurulni, ne csak kismama szállításra használd a mocit.
Léptem aludni, üdv!
Hasonlóan fontos film nekem is, 10 éve nem láttam! Ha más nem lesz, akkor hétvégén elugrom majd, úgysem fogom kibírni motorozás nélkül, valahova meg mindig menni kell.
Köszi!
igen
de pusztán csak azért, mert nem volt más választás... és csak a munkahelyétől a lakásig...
és most 7végén sem mentünk sehová, csak Zuglóból Újpestre, a szüleihez... mert nem volt más választás...

egyébként is, a 7es busz sokkal jobban ráz, óvatos voltam és figyelmes.
egyedül az Öcsimura hangjától tartok...
Nekem is jó volt újra megnézni, sok barátom és emlék köt ehez a filmhez, most egy újjabb! Egyenlőre idöhiány van erre a hétvégére, de még van néhány lukas óra, nem adom fel!
Ric, végül megmotoroztattad a kicsit?
Nézőset. A 30 ropit sajnálom kiadni arra, hogy kis testemet veszélyeztessem olyan magasról
Kösz, kösz, kösz! Gondolom a mostani hosszú hétvége alatt csak lesz közös gurulás... Tényleg köszönöm!