Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert tanulok, és ilyenkor a toleranciaszintem igencsak alacsony, annyi faszságot kell a fejembe nyomni.

Zema, béke.
Ehh.
Forget it! Én sem akartam sértegetni senkit, a poénnal nem rád céloztam. Egyértelmű h nem minden rendőr korrupt, sőt valószínűleg többségben is vannak a normálisak.
Vazze megint jó volt ez a kis adok-kapok!Csak azt nem értem miért mindenki a Macival kerül ilyen szituba....
Szeva Rici fiú!

Gratula!És nagyon sok egészséget kívánunk Syrus család!
Kicsit felment a pumpa, bocs.
Látod, ha ezt és így írod az első hozzászólásodban, most nem tartunk itt.
Még...... adok egy ezrest érte,,azt semmit sem kapok
én az Eszményiben hiszek.
Ja igen, m9i vagyunk értetek, de nektek nincsenek kötelezettségeitek, csak a jogaitok. Na ezzel van bajom.
Hát nem abból a rengeteg adóból amit te fizetsz be, gondolom. Tudod, én még hiszek egy pár eszményben, azért vettem magamra. Nem tetszik, hogy vannak olyanok köztünk akiket meg lehet venni. Ha rajtam múlik nincsenek. Engem párszor megpróbáltak megkenni, és nem járőr vagyok, nem pár ezressel. De nekem van még becsületem. Ha ennyire jó fej vagy akkor meg ne támadj hanem tegyél rendszámot, az ilyeneket meg jelentsd fel. Na az a bátorság, ez csak fikázás.
erőseb és keményebb vélemény felérhet egy ijesztgetéssel....buzi rendőre
A stílussal van a gond kis barátom. Nem kommunizmus van már, meg rendőrállam. TI vagytok értünk és nem fordítva.
onnan jövök.....lehet ez a baj?

ájjfölajárdaszegélyre:
rendőrgúgliba már gépeli: z...e...m....a...

keresés....pitty-pitty
nem ijesztgetek, csupán véleményt mondok. Nem kell rám hallgatni.
vén hüle.. ..néha menjé' friss levegőre..
kerítés.


csak az arcnélküliséghez fűztem hozzá....
Én nem vállalom magam Te balfasz?!?
5 éve írok ide, kb 100-an ismernek személyesen. Minden ringes napon megtalálsz te hülyegyerek. Magadra vettél valamit, aminek akárhogy is szépíted nem kis alapja van. 4 éve járok rendszám nélkül, 1 feljelentésem sem volt a kollégáidtó azótal. Hétvégén 270-el mentem el a traffipax mellett, majd két autóval két "bajtársad" betámadott az étterem előtt. Csak 15ezer volt. Hajrá zsaruk! Te jössz nekem ilyen dumával, mikor kilóg a kapa a szádból, úgy válaszoltál azonnal? Gondolod ilyet stílusban irogatnék ha normálisan reagálsz? Rád. vagy Pohira mondtam baromarc? Vagy esetleg nem tiszta a lelkiismereted, azért akadtál ki? Nem fenyegetőzni kell, milyen rendőr vagy te? Kicsit gondolkozz már! Meg nekem ugatsz, h szakmunkás? Ismernek itt jópáran, tudják mivel foglalkozom, mit dolgozom, mit végeztem. De senkit nem érdekel, nem is ez a lényeg. Csak kicsit gondolkozz vasutaskám, hogy mikor beülsz a buzi octaviádba, akkor az honnan van!
olvass már, válaszoltam teeeeeeeeeeeeee
az enyém cukibb,,,,mert édibédi vagyok hallod Maci,,,a slick miatt akkor is megbasztak volna érte ott a helyszínen félkómásan,ha érdekli őket....faszért riogatsz mindenkit a slickel....
aszittem telefon....
Ne terelj válaszoljáááá,,,,na én most ebbe jól beleszólok.....
Van olyan cuki mint a tied? Nem hiszem
És?