Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit bénázol állandóan?
Holnap elmondom a részleteket, 3e/óra.
Talán szervízbe?
Dehogy mostam,,rudod millen szépen fénylik?
Masszír az jöhet nekem is. Hol mikor mennyi? Fáj minden porcikám, ma leestem a lóról.
Hehe! Legalább nem vagyok egyedül az 1000-es szervizzel! Hova viszed?
Gusztusos látvány lehettél... Pacit azért lemostad utána?
Programom van... mit kíváncsiskodsz?
De későbbi időpontra átteszem, a masszázs várhat.
Pocikámból ma lement 1 kicsi. 2 órát zötyögtem a pacin. Patakokban csorgott a zsír, mártmint róllam
gratula!
Miért kell 3 ra hazamenned? mesélj
Látom a humorod (és gondolom a pocakod is) még a régi
Ma sikerült nekem is mennem 150km-et,Kecskéd-Tatabánya-Tata-Komárom-Esztergom,és
vissza!plusz még ide-oda futkostunk!nagyon jó volt!
Ha holnap is szép idő lesz jövőhéten vihetem az 1000-es szervízre
Mint 1 üstökös
Ez azt jelenti, hogy túl gyors voltál már megint?
Menj futó padra
Akkor legyen 11-kor a Szondi utcában a találkozó, és ott megbeszéljük, hogy merre tovább és kinek mi fér bele - nekem sajnos legkésőbb 3-ra haza kell érnem... és minél többet akarok gurulni.
holnap ülés átadás Oldklu akarata szerint BP: 1063 Szondi u 46 . itt pár fotó és egy laza karika amit majd még eldöntünk hogy hova.

résztvevők:

fndi
Oldklu
baripeti
Maci
Jobb képek:
Ja persze! Multkor is mire hazaértem az kb. 15 perc volt. ti megjártátok ezt az útvonalat.
FIGYELEM!
Holnap 11-kor FNDI felrakja a kakifoltos új nyergét 1063 Bp. Szondi utca 46 előtt, majd indulunk M3 2/A Bánkra, ott kaja, pia , nő a lábad 46-osra! Nekem 6-ra vissza kell érnem.
Nyugati mögött, a Podmaniczki u-val párhuzamos utca, Új Tricot Kft, nagy sárga plakát előtt találkozunk!
Én is benne lennék egy ilyen karikában! Mikor? Hol?
Hali Öreg! Nekem mindegy merre megyünk... ha úgyis feléd kell menni , akkor menjünk egy Bp - Szentendre -Esztergom - apró Szlovákia - Nagymaros - Vác - Bp útvonalat. Rétság felé még kerülhetünk egyet.
Én lehet hogy összerakom magam és megyek. De hogy miko és merre?