Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a képen látszik a zónák elhelyezkedése. A hátulja 3 keverékből áll, az eleje kettőből. Értelem szerűen a közepe a keményebb, szélei puhábbak. Ha jól tudom a szélei a BT002-vel egyforma puhaságú.
Közebe viszont keményebb, így többet kibír utcán..
az mi hogy hány zónás? a gumikeverékre érted? pl. más középen mint szélen?

Nem tud valaki valami formásat, vagy egy gyári eladó valakinek (amit szétvághatok )?
nem akarok belevau, de a supercorsa "sok" a motornak. 3000km alatt elnyalod, aztán gumizhatod újra, pályázni meg szerintem nem fogsz annyit..
Bt-016-ot ajánlok Neked, én most vettem párba 62-ért, a fullos változatot, elől 3, hátul 5 zónás..
bontottan vettem egy sráctól. azt hiszem az olaszok gyártják. itt nem lehet kapni. (azt mondták)
Hol lehet venni ilyen rendszámtáblatartót?
A gyárit szétvágni nem merem, de ez tetszik, jól néz ki.
van piiiiiiiiiiiiiizz
jaja ABS-s
hát nekem nem lett teljesen mérrtani pontosságú mindehol mert az is szar volr hogy a nevek után először nemtudtam hogy mennyi helyet hagyjak ki.....első keréknél a felét visszakellett szednem és szerencsére nem szakadt el és úgyanúgy ragatt!
Már csak az új gummát kell felrakatni de ha a gumi megsérti a csikot akkor mérges leszek
Jó kis Supercorsa kerül fel
a tied ABS-es?
én is szoptam mire felraktam. édesanyámmal raktam fel. ügyi volt. áldom a kezét.
esős-szaros szezonra van kilátás
jaja csak nem volt könnyű felrakni....
A kabáttal jól jártál mondtam én!Ilyen akció sehol sincsen
Meg zsir új!
tegnap nyomtam 400km-t és nagyon kényelmes a kabát
sziasztok haya forgalomba helyezve vespa is bebiztosítva,jöhet a nyár
nagyon zsir az egyedi felnicsik
Akkor már én is
mindenkinek a sajátja a legszebb
ilyen lett a hasidom
ez szebb(nekem)
mint minden GGSSRR
ilyen lett a hátulja