Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

beszarcsiztam a röhögéstől
És esmént visszatért a szeretet a fórumba!
Jó voltam,nem?
CSak egyesszámban beszéljél köcsög.....szét dokkolom a szádat ha bekeversz a buzulásaidba a nevemmel,faszfejke......
buzuljon veled a 220,,,tratsd oda a farkad ,pont belefér a lukba,azt meglöklek gyökér
Ja és kotsog,figyejjé mán: Az a pomeló akkor is rohadt vót amikor bedobozóták kínában bazeg! És méghogy ajándék?
Fizetős ajándék,hogy száradjál megfele baszod!
És ha sokat vakerolsz akkor kűdöm a bratyómat,és majd jól belebax a földbe,ahova való vagy Te GYÖKÉR!
SEGÍTSÉG emberek! Maci meg akar "hekkelni"!asszem...
Mi a fasz van e? Arról beszélsz amivel megmérgezted a családomat? Még a kutya is fosott tőle egyész hétvégén, neked meg van pofád pénz kérni érte! Ajándékba szántad nem?
ingyen?
kép estére, és nagyon olcsó
Azt még osszad el kettővel
huuu de hülyeeee pont most mondtad hogy 5000ig elnézőbbnek kell lenni,erre te meg 4000nél már hisztibe csapsz.. zőccséges basztatja a mobilos....akkor én is basztassam a noparát?OK!


Hé nopara,mikor szopd ki a gecit a majom faszából,hogy megbeszéltünk valamit azt baszol felhívni?igy bizzon benned az ember ,,ja meg az 1000semet add meg mert nem várok tovább gyökér
Mennyi az ollcsó? Mihez képest? Kép?
Najó,de mindig csak mi?most kicsit hátra dőlnék a szbe azt figyelném a Macival ahogy mások vitáznak.....na?
Sikerült occsóért megvennem az XR-1000-t (Rutter replika)
Nagy most az öröm
A motorkiállitásról
Tutis!
Láttam raktál fel képeket!
Én sajna nmetok menni de azért kössz hogy megosztottad!
És ha mi buzulni akarunk? Te se szójjá be mer odamegyek
Nem beszólni hanem tanulni a nagyoktól. Hogy leszel így igazi klántag? Bár kezdetnek jó
érdemes, sok bukósisak van kint ha ott nem találsz akkor sehol sem
Füledet hangoljad !
Gekko ! Basznád teherbe azt a jó kurva nénikédet , mikor fizeted ki a pomelot , baszod ! Lopom én a pénzt bazdmeg ?! Nem szégyelled magad te milliomos-telefonos bazdmeg ! 4000-ft , baszod !
Olvastam a tegnapi termést a fórumon , hmm . Óvoda ! Meg kellene állapodni gyerekek , ha egymás közt bizniszeltek 5000-ig elnézőbbnek kellene lenni ! Kultúra ?
Tegnap jókisfiú voltam , beiratkoztam motorjogsira !
Próbálok viselkedni , próbálok viselkedni , de nem megy : rommá fingottam Fndi ülését ! ! !
Hello mindenki ! Motorral voltam a kiállításon , szép lett a vas tőle :