Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmm....! Az a motor az! :D Honnan tudtad? Kinyomoztad mi? Az a Kikié! Tavaly azzal jártam 2-3 hónapot!
Bocs, elektrostore
Sziasztok

A Hosubánál 8e-ért beállítják
Akkor találkozunk Te, te az elektropontban dolgozol? Sokat lestem a motorodat amikor bent tároltad. De téged soha nem láttalak.
Nekem Miki rakta fel, mivel úgyis nála volt a VAS, de ott helyben is felrakják akár
köszi! fel is rakták?
Felrakod otthon, és hozzá állíttatod. Az állítás max 10e
Szombat délután megyünk a kiállításra faterommal, és haverommal, és megnézzük, h MikeBoy mit alakít
Akkor ha veszek ilyen dobot akkor jobb ha olyan helyen ahol felrakják és hozzá állitják.....
Motorrad!
Ott fellelhető!
Állítottak biza!
Alsó tartomány +5%
Középső és felső +10%
Az alsót nem lehet feljebb, mert fullad, és állandóan leáll (ezt tapasztaltam)
4km/h val mutat többet
Yes! Én, azaz mi a csajszival!
Azt nemtod hogy állitottak valamit a motoron amikor felrakták a dobot?Hangolták vagy vmi?
Hol vettél lánckereket? Van valami spec márka? Merre nézzek körül?
Jön valaki a kiállítás megnyitójára holnap?
Hétvégén család nélkül vagyok itthon, tehát bárhova, bármikor...És hallgasd, csak hallgasd....
A hátsót fölösleges cserélni, mert akkor már nem fogod a földön tartani az elejét. Csak 1 első lánckerék...
A motor gariját nem érinti. Főleg, hogy az alig valamire terjed ki. Viszont a km óra többet fog csalni arra figyelj.
Agyon nyúlvaaaaaaaaa.........! 546km van ebbena vasban! Még 8000/rmp fölött nem volt szegény! Mindenhol csak kullogok! De az előző, hmmmmm az kapta rendesen!
Hi Rat!

Már jobb!A tegnapi nap volt még szar!Ma csak a fejem fáj meg 37 fok a láz vagy hőemelkedés!De a héten már itthon maradok!Csak gyógyuljak meg meg jöjjön a jó idő és össze gurulhatunk mert már kiváncsi vagyok arra a hires Olasz hangra
Én ezt néztem....!
Csak 1 lánckerék! És még a láncból sem kell kivenni (ha nincs agyon nyúlva)
CSAK? Semmi szett vagy bármi? Csak egy lánckerék?
Szia Pohi!

Meggyógyultál már?