Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mérj nyugalmi áramfelvételt. Először felugrik, de aztán lassan vissza kell esnie egész kicsi értékre....pár mA-re.
Most vettem bele új akksit....teker rendesen az öncsci......töltés is tökéletes
hogy hívják ezt a bölcs barátodat?ki az? megkeresem azt jól pofán vágom....ilyen hülye monológot
Most este szereltem,,,kivagyok már ettől a zárlattól ráadásúl még a legbelső fogaskerék alátétje is belűlre volt rakva aminek kívűl kellett volna lennie......ahol volt a motorom tárolva ott lett visszarakva rosszúl.....most ez kész,de még mindig van zárlat teljesen új akksit lemeríti alapjáraton....töltés tökéletes.....üzemi hőmérsékleten ha leállítom,már meg sem tekeri kutyabaj
mindt bölcs barátom mondta vala: motorozni nem tudok de annál inkább szeretek
Himzést kéne tervezni!
Na csuma csimmaszok! Jó éjt!
Mentem aludni! Üdv mindenkinek!
sajnos csak szombat vagy vasárnap de a vasárnap a valószinűb
Töf-töf! Japánul? Lefordítanád?
Automata szűrő is van benne!
Tudtok ilyet traktorra is? .... Azt kellene ráírni japánul, hogy szeretlek Maris!
Mááá kééésőőő!
Megérdemli!
Findi! Mikor jösz ki?
nem lefingani
Mert japcsi vas és ferdeszemű gogja majd használni! He?
Cseréld fel az akksikat .Ezzel kezdeném.Mérj töltést !

Indító motorban a b.kefék nincsenek már elkopva ?
Ez a jogdij a TOMMOT tervezéséért! Én kitaláltam, Ő megvalósította grafikailag! Nem semmi a faszi! Így tud motorozni is?
Ja, én mentem egy kört, mielőtt bevittem a gépet a kiállításra! G...va finom vót!
De miért kellett ráirni japánul,hogy: Öreg erdeicsimmasz?
Mennyiből, mennyiből! FNDI-é tokkal meg a vonójábal úgy 80 píz! Neki ilyen csicsás jár, teljes átépítéssel, beépitett vibrátorral!
nem csináltál róla mocis képet, amin már a vasadon van ? szét basz az ideg hogy hogyan áll a mocin
Qrva jót csináltál! most ezt tényleg ajándékba kapta a Fndi?
Vagy mii?
szeva nagyfőnök
Benne vok